WELL TRUSTED
-
-€0,60Sold outVendor:NESTLEChocolate granola with oats and whole grains NESTLE, 300g
Regular price €4,56 EURSale price €4,56 EUR Regular priceUnit price €15,20 per kg€5,16 EUR -
-€1,32Sold outVendor:MATILDE VICENZICookies with coconut cream filling GRISBI Cocco, 135g
Regular price €1,80 EURSale price €1,80 EUR Regular priceUnit price €13,33 per kg€3,12 EUR -
Vendor:MULINO BIANCOWhole Wheat Croissants MULINO BIANCO Cornetti Integrale, 240g
Only 1 leftRegular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €19,50 per kg -
NewVendor:MISURACookies with chocolate without added sugar MISURA Cioccolato, 290g
Regular price €4,56 EURSale price €4,56 EUR Regular priceUnit price €15,72 per kg -
NewVendor:NUTELLACookies filled with hazelnut and cocoa cream NUTELLA, 168g
Regular price €4,56 EURSale price €4,56 EUR Regular priceUnit price €27,14 per kg -
-€0,48Sold outVendor:BONOMISavoiardi tiramisu cookies BONOMI, 400g
Regular price €2,88 EURSale price €2,88 EUR Regular priceUnit price €7,20 per kg€3,36 EUR -
Sold outVendor:MULINO BIANCOApricot cake Crostata Albicocca MULINO BIANCO, 475g
Regular price €7,80 EURSale price €7,80 EUR Regular priceUnit price €16,42 per kg -
Sold outVendor:LE VIE DEL GRANOChiacchera Artiginale La Campagnola LE VIE DEL GRANO, 220g
Regular price €6,60 EURSale price €6,60 EUR Regular priceUnit price €30,00 per kg -
NewVendor:OROCookies with milk chocolate coating ORO Ciok al Latte, 250g
Only 3 leftRegular price €4,56 EURSale price €4,56 EUR Regular priceUnit price €18,24 per kg -
Sold outVendor:OROWhole grain cookies with dark chocolate pieces ORO Grano Fondente, 300g
Regular price €5,28 EURSale price €5,28 EUR Regular priceUnit price €17,60 per kg -
NewVendor:OROClassic cookies ORO Classico, 500g
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €6,96 per kg -
Vendor:MULINO BIANCOCepumi ar pistāciju krēmu MULINO BIANCO Baiocchi, 28g
Regular price €1,20 EURSale price €1,20 EUR Regular priceUnit price €42,86 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZICookies with Bialetti coffee cream MATILDE VICENZI MilleVoglie Caffe, 100g
Only 1 leftRegular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €26,40 per kg -
NewVendor:MATILDE VICENZIPuff pastry cannoli with pistachio cream MATILDE VICENZI Millefoglie, 125g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €33,60 per kg -
Sold outVendor:MULINO BIANCOTartlets with apple filling MULINO BIANCO Tartelle Cuor di Mela, 288g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €16,25 per kg -
Vendor:PAN DI STELLEBiscuit snack with fresh milk cream PAN DI STELLE Merende, 280 g
Only 4 leftRegular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €17,11 per kg -
Sold outVendor:NESQUIKCookies with cocoa NESQUIK Biscotti, 300 g
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €11,60 per kg -
Sold outVendor:OROWhole grain cookies with dark chocolate ORO Cioccoro, 300 g
Regular price €5,28 EURSale price €5,28 EUR Regular priceUnit price €17,60 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZIAmaretti cookies MATILDE VICENZI, 175 g
Only 2 leftRegular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €17,83 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZICookies with cream filling MATILDE VICENZI Millefoglie, 125 g
Only 2 leftRegular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €24,96 per kg -
Sold outVendor:KINDERBiscuit snack with apricot jam KINDER Brioss, 280 g
Regular price €4,56 EURSale price €4,56 EUR Regular priceUnit price €16,29 per kg -
Vendor:BONOMIItalian cookies BONOMI Sfogliatine Glassate, 135 g
Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €16,00 per kg -
NewVendor:BONOMIAmaretti cookies BONOMI, 200 g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €15,60 per kg -
-€0,72Vendor:DORIABiscuit cookies DORIA Bucaneve, 400 g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €7,80 per kg€3,84 EUR