WELL TRUSTED
-
Vendor:CHANTECLAIRScented pads for clothes Orange & Narcissus, 3 pcs.
Regular price €5,52 EURSale price €5,52 EUR Regular priceUnit price €1,84 per item -
Sold outVendor:CHANTECLAIRCleaning and disinfectant with floral scent CHANTECLAIR Floral, 600 ml
Regular price €4,56 EURSale price €4,56 EUR Regular priceUnit price €7,60 per l -
NewVendor:CHANTECLAIRUniversal cleaning agent CHANTECLAIR White Musk, 600 ml
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €7,80 per l -
Sold outVendor:CHANTECLAIREcological degreaser with raspberry vinegar, 625 ml
Regular price €4,56 EURSale price €4,56 EUR Regular priceUnit price €7,30 per l -
Sold outVendor:CHANTECLAIRLaundry detergent Muschio Bianco, 22WL
Regular price €6,60 EURSale price €6,60 EUR Regular priceUnit price per -
Sold outVendor:CHANTECLAIRDetergent for children's clothes, 30MR
Regular price €9,48 EURSale price €9,48 EUR Regular priceUnit price €7,90 per l -
Vendor:CHANTECLAIRFragrance enhancer for laundry Orange Blossom & Narcissus, 220 ml
Only 3 leftRegular price €10,56 EURSale price €10,56 EUR Regular priceUnit price €48,00 per l -
Sold outVendor:CHANTECLAIRUniversal cleaning agent CHANTECLAIR Lavender, 3 x 600 ml
Regular price €13,68 EURSale price €13,68 EUR Regular priceUnit price €7,60 per l -
-€1,80Vendor:CHANTECLAIRUniversal cleaning agent CHANTECLAIR Lemon, 3 x 600 ml
Regular price €11,88 EURSale price €11,88 EUR Regular priceUnit price €6,60 per l€13,68 EUR -
Sold outVendor:CHANTECLAIRWashing powder Muschio Bianco, 108MR
Regular price €29,88 EURSale price €29,88 EUR Regular priceUnit price per -
Vendor:CHANTECLAIRFragrance booster for laundry Argan & Vanilla, 220 ml
Only 2 leftRegular price €10,56 EURSale price €10,56 EUR Regular priceUnit price €48,00 per l -
Sold outVendor:CHANTECLAIRUniversal degreaser CHANTECLAIR Marsiglia Universale, 3 x 600 ml
Regular price €13,68 EURSale price €13,68 EUR Regular priceUnit price €7,60 per l -
NewVendor:CHANTECLAIRCHANTECLAIR microfiber degreasing cloth
Regular price €1,68 EURSale price €1,68 EUR Regular priceUnit price per -
-€2,40NewVendor:CHANTECLAIRLaundry detergent CHANTECLAIR White Musk, 65WL
Regular price €18,60 EURSale price €18,60 EUR Regular priceUnit price €6,41 per kg€21,00 EUR -
Sold outVendor:CHANTECLAIRDeep cleaning laundry detergent CHANTECLAIR Pulito Profondo, 28WL
Regular price €9,36 EURSale price €9,36 EUR Regular priceUnit price €7,43 per l