WELL TRUSTED
-
-€0,36Vendor:ZUEGGJam Mix Fruit, 4x25g
Regular price €1,92 EURSale price €1,92 EUR Regular priceUnit price €19,20 per kg€2,28 EUR -
Vendor:ZUEGGForest berry jam Frutti Di Bosco, 320g
Regular price €4,32 EURSale price €4,32 EUR Regular priceUnit price €13,50 per kg -
Vendor:ZUEGGRaspberry jam Lamponi, 320g
Regular price €4,32 EURSale price €4,32 EUR Regular priceUnit price €13,50 per kg -
Vendor:ZUEGGPeach jam Pesche, 320g
Regular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €12,38 per kg -
Vendor:ZUEGGOrange jam without added sugar, 220g
Regular price €4,56 EURSale price €4,56 EUR Regular priceUnit price €20,73 per kg -
Vendor:ZUEGGFig jam Fichi, 320g
Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €14,97 per kg -
Vendor:ZUEGGPlum jam Prugne, 320g
Regular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €12,38 per kg -
Vendor:HEROApricot jam without added sugar, 280g
Regular price €4,56 EURSale price €4,56 EUR Regular priceUnit price €16,29 per kg -
Vendor:ZUEGGBlack cherry jam Ciliegie, 320g
Only 1 leftRegular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €12,38 per kg -
Vendor:HEROBlack cherry jam without sugar, 240g
Only 2 leftRegular price €4,32 EURSale price €4,32 EUR Regular priceUnit price €18,00 per kg -
Vendor:BIFFIFig sauce for cheese, 100g
Regular price €3,23 EURSale price €3,23 EUR Regular priceUnit price €32,30 per kg -
Vendor:BIFFIPear sauce for cheese, 100g
Regular price €3,23 EURSale price €3,23 EUR Regular priceUnit price €32,30 per kg -
-€0,84Vendor:AGRISICILIABergamot marmalade Marmellata Di Bergamotto, 360g
Regular price €5,52 EURSale price €5,52 EUR Regular priceUnit price €15,33 per kg€6,36 EUR -
Vendor:ZUEGGApricot jam without sugar, 220g
Regular price €4,32 EURSale price €4,32 EUR Regular priceUnit price €19,64 per kg -
-€1,56Vendor:AGRISICILIABlack mulberry jam AGRISICILIA Confettura di Gelsi Neri, 360g
Regular price €6,60 EURSale price €6,60 EUR Regular priceUnit price €18,33 per kg€8,16 EUR -
-€1,80Vendor:AGRISICILIALemon marmalade Limone di Siracusa I.G.P., 360g
Regular price €4,56 EURSale price €4,56 EUR Regular priceUnit price €12,67 per kg€6,36 EUR -
Vendor:AGRISICILIAWhite fig jam Extra di Fichi Bianchi, 360g
Regular price €7,92 EURSale price €7,92 EUR Regular priceUnit price €22,00 per kg -
-€1,20Vendor:AGRISICILIAPeach jam AGRISICILIA Pescabivona I.G.P., 360g
Regular price €5,76 EURSale price €5,76 EUR Regular priceUnit price €16,00 per kg€6,96 EUR -
-€1,32Sold outVendor:AGRISICILIASicilian bitter orange marmalade, 360g
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €15,00 per kg€6,72 EUR -
-€1,68Vendor:AGRISICILIASicilian red orange marmalade, 360g
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €15,00 per kg€7,08 EUR -
Vendor:ZUEGGBlueberry jam without sugar, 220g
Regular price €4,32 EURSale price €4,32 EUR Regular priceUnit price €19,64 per kg -
Vendor:ZUEGGForest berry jam without sugar, 220g
Regular price €4,32 EURSale price €4,32 EUR Regular priceUnit price €19,64 per kg -
Vendor:ZUEGGStrawberry jam without sugar, 220g
Regular price €4,32 EURSale price €4,32 EUR Regular priceUnit price €19,64 per kg -
Vendor:ZUEGGBlack cherry jam without sugar, 220g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €21,27 per kg