WELL TRUSTED
-
NewVendor:DELIZIE DI CALABRIASun-dried tomatoes DELIZIE CALABRIA Calabresi, 530 g
Regular price €10,32 EURSale price €10,32 EUR Regular priceUnit price €19,47 per kg -
Vendor:CAPUTOGluten-free flour (gluten-free) CAPUTO Fioreglut Dolce, 1 kg
Regular price €10,32 EURSale price €10,32 EUR Regular priceUnit price €10,32 per kg -
Vendor:MARE APERTONatural tuna Tonno Al Naturale, 6x80g
Only 5 leftRegular price €10,32 EURSale price €10,32 EUR Regular priceUnit price €21,50 per kg -
NewVendor:SOLMIELATOOrganic Zagara Lemon Honey SOLMIELATO Miele di Zagara di Limone, 300g
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €34,00 per kg -
NewVendor:TESORI d'ORIENTEBody lotion with pump TESORI D'ORIENTE Ikigai, 400 ml
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €25,50 per l -
NewVendor:LA MASSERIAOlive oil LA MASSERIA Olio di Oliva, 1 L
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €3,40 per l -
NewVendor:MARUZZELLATuna in olive oil MARUZZELLA Tonno Olio di Oliva, 6 x 90g
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €18,89 per kg -
Vendor:BIOPOINTRestorative and beauty shampoo BIOPOINT Repair & Beauty, 400 ml
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €25,50 per l -
Vendor:BIOPOINTShampoo with plant keratin BIOPOINT Absolute Smooth, 400 ml
Only 8 leftRegular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €25,50 per l -
Vendor:BIOPOINTNourishing professional shampoo BIOPOINT Super Nutriente, 400 ml
Only 10 leftRegular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €25,50 per l -
NewVendor:LAVAZZAGround coffee Crema e Gusto Dolce, 250g
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €40,80 per kg -
Sold outVendor:PERUGINADark chocolate pralines BACI Crystal Arancia, 150g
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €68,00 per kg -
Sold outVendor:DESANTISOlive oil DESANTIS Con di Oliva, 1 L
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €10,20 per l -
Vendor:SANPELLEGRINONon-alcoholic drink SANBITTER Rosso, 8 x 100 ml
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €12,75 per l -
Vendor:NESQUIKCocoa drink Nestle, 800 g
Only 5 leftRegular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €12,75 per kg -
-€2,76Vendor:AGRISICILIAPistachio cream without added sugar AGRISICILIA, 200g
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €51,00 per kg€12,96 EUR -
Sold outVendor:SAPORICookies with almonds Cantuccini Toscani IGP, 600g
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €17,00 per kg -
-€2,40Vendor:MONINIOlive oil with white truffle flavor Condimento Tartufo Bianco, 250 ml
Only 4 leftRegular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €40,80 per l€12,60 EUR -
Sold outVendor:FORCHIRSparkling wine Prosecco Extra Dry N.V. 11%
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €13,60 per l -
VIVINO ★ 3.3Vendor:ROCCA DEI FORTISweet sparkling wine Spumante Dolce 9.5%
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €13,60 per l -
VIVINO ★ 3.5Vendor:ROCCA DEI FORTISparkling wine with strawberry flavor Fragolino 10%
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €13,60 per l -
-€2,28Sold outVendor:MARVISAnise Mint toothpaste, 75 ml
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €120,00 per l€12,48 EUR -
Sold outVendor:MARVISSweet & Sour Rhubarb toothpaste, 75 ml
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €136,00 per l -
Vendor:FABBRIAromatic cherry syrup, 560 ml
Only 4 leftRegular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €18,21 per l