WELL TRUSTED
-
NewVendor:FALCONESoft Italian amaretti cookies with hazelnuts FALCONE Amaretti Nocciola, 170g
Only 3 leftRegular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €27,53 per kg -
Sold outVendor:FALCONESoft coffee-flavored cookies FALCONE Amaretti al Caffe, 170g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €27,53 per kg -
NewVendor:ANGELO PARODIMackerel fillets in olive oil ANGELO PARODI Filetti di Scombro, 125g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €37,44 per kg -
-€0,84NewVendor:MANTOVANatural apple cider vinegar spray MANTOVA Aceto di Mele, 200 ml
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €23,40 per l€5,52 EUR -
NewVendor:CHANTECLAIRUniversal cleaning agent CHANTECLAIR White Musk, 600 ml
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €7,80 per l -
Vendor:MULINO BIANCOWhole Wheat Croissants MULINO BIANCO Cornetti Integrale, 240g
Only 1 leftRegular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €19,50 per kg -
NewVendor:SAN BENEDETTOCarbonated water with siphon SAN BENEDETTO Soda, 1500 ml
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €3,12 per l -
Vendor:ZAINIBitter cocoa powder ZAINI Amaro, 120g
Only 10 leftRegular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €39,00 per kg -
Sold outVendor:KNORRVegetable minestrone soup with legumes KNORR Legumi, 545g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €8,59 per kg -
Vendor:ZAINIChocolate ZAINI Emilia Dark 50%, 200 g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €23,40 per kg -
Sold outVendor:MULINO BIANCOTartlets with apple filling MULINO BIANCO Tartelle Cuor di Mela, 288g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €16,25 per kg -
Vendor:CAMEOSaffron powder CAMEO Zafferano Rosso, 3 pcs.
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €1,56 per item -
Vendor:RIO MARETuna pesto with basil and pine nuts RIO MARE, 130g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €36,00 per kg -
Vendor:BIFFICheese and pepper sauce Cacio e Pepe, 190g
Only 8 leftRegular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €24,63 per kg -
Vendor:AGROMONTEArtichoke bruschetta Bruschetta Carciofi, 100g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €46,80 per kg -
Vendor:MISURAWhole grain cookies with wild berry and beet filling, 260g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €18,00 per kg -
Vendor:MISURAWhole grain cookies with pumpkin, carrot and orange filling, 260g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €18,00 per kg -
Vendor:GALLOLong rice Basmati Profumato, 500g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €9,36 per kg -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOOral aerosol Fresco Spray, 15 ml
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €312,00 per l -
Vendor:ZUEGGBlack cherry jam without sugar, 220g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €21,27 per kg -
Vendor:ROSSANACaramel with pistachio cream filling, 150 g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €31,20 per kg -
-€0,60Vendor:GALLOBlack rice Riso Nero Integrale, 500g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €9,36 per kg€5,28 EUR -
Vendor:MULINO BIANCOWhole grain crackers Cracker Integrali, 500g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €9,36 per kg -
-€2,28Sold outVendor:TESORI d'ORIENTEShower and bath cream Japanese Rituals, 500 ml
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price per€6,96 EUR