WELL TRUSTED
-
Vendor:AGROMONTECherry tomato and garlic sauce AGROMONTE Sugo, 260 g
Only 3 leftRegular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €15,23 per kg -
Vendor:FRATELLI CONTORNOPasta sauce with sardines FRATELLI CONTORNO, 195 g
Regular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €20,31 per kg -
Vendor:MISURACrackers with olive oil and chia seeds MISURA, 170g
Regular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €23,29 per kg -
-€1,80Vendor:ALCE NEROOrganic Italian barley ALCE NERO Orzo Moka, 500g
Only 1 leftRegular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €7,92 per kg€5,76 EUR -
Sold outVendor:SPERLARICandy SPERLARI Galatine Chocolate, 115g
Regular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €34,43 per kg -
Sold outVendor:COLUSSIBiscuits COLUSSI Gran Turchese, 400g
Regular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €9,90 per kg -
Vendor:NOVIDark chocolate with soft dark chocolate cream, 105g
Regular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €37,71 per kg -
Sold outVendor:PERUGINADark chocolate with pistachios Fondente Pistacchio Croccante, 85g
Regular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €46,59 per kg -
Vendor:GRAN PAVESIAppetizer with pesto flavor Sfogline Gusto Pesto, 180g
Regular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €22,00 per kg -
Vendor:VETRILAnti-dust glass and mirror cleaner, 650 ml
Only 2 leftRegular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €6,09 per l -
Vendor:ZUEGGPeach jam Pesche, 320g
Regular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €12,38 per kg -
-€0,72Vendor:MISURAWhole grain cookies filled with chocolate cream, 260g
Only 9 leftRegular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €14,14 per kg€4,68 EUR -
Vendor:CAPUTOWheat flour CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg
Regular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €3,96 per kg -
-€0,60Vendor:FALCONECiambelline yogurt biscuits, 500g
Regular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €7,92 per kg€4,56 EUR -
Vendor:ZUEGGPlum jam Prugne, 320g
Regular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €12,38 per kg -
Vendor:ZUEGGBlack cherry jam Ciliegie, 320g
Only 1 leftRegular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €12,38 per kg -
Sold outVendor:POCKET COFFEEDark chocolate with Espresso coffee filling
Regular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €63,87 per kg -
Vendor:OMINO BIANCOStain remover Smacchia Facile, 500 ml
Only 3 leftRegular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €7,92 per l -
Vendor:MUTTITomatoes in tomato juice Pelati Pomodori, 2 x 400g
Regular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €4,95 per kg -
Sold outVendor:CAPUTOWheat flour CAPUTO 100% Grani Italiani, 1 kg
Regular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €3,96 per kg -
Vendor:TESORI d'ORIENTEShower gel Madagascar, 250 ml
Regular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €15,84 per l -
Vendor:TESORI d'ORIENTEShower gel, 250 ml
Only 1 leftRegular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €15,84 per l -
Vendor:TESORI d'ORIENTEShower gel Royal Oud, 250 ml
Only 5 leftRegular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €15,84 per l -
Vendor:DUAL POWERDishwashing gel Delicato Mani, 1 L
Regular price €3,96 EURSale price €3,96 EUR Regular priceUnit price €3,96 per l