WELL TRUSTED
-
-€0,84Vendor:TESORI d'ORIENTEShower gel Karma, 250 ml
Only 3 leftRegular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €12,48 per l€3,96 EUR -
Vendor:MATILDE VICENZICookies with chocolate cream filling Grisbi Cioccolato, 135g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €23,11 per kg -
Vendor:DORIASand cookies Atene Biscotti, 500g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €6,24 per kg -
Vendor:MUTTITomato puree Passata Di Pomodoro, 700g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €4,46 per kg -
Vendor:MUTTITomato sauce with chili pepper, 280g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €11,14 per kg -
Vendor:MUTTITomato concentrate Triplo Concentrato, 185g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €16,86 per kg -
Vendor:MUTTITomato sauce with grilled vegetables, 280g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €11,14 per kg -
Vendor:SPERLARICaramel candies SPERLARI LavAzza, 150 g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €20,80 per kg -
Vendor:MUTTIKetchup Classico Ketchup, 300g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €10,40 per kg -
Vendor:LA DROGHERIAChili pepper with grinder Peperoncino Frantumato, 25g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €156,00 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZICookies with lemon flavor Grisbi Limone, 135g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €23,11 per kg -
Vendor:SONDAToilet bowl discs with applicator SONDA Limone, 36 ml
Only 9 leftRegular price €3,00 EURSale price €3,00 EUR Regular priceUnit price €83,33 per l -
NewVendor:AGROMONTECherry tomato sauce AGROMONTE Salsa Ciliegino, 330g
Regular price €3,00 EURSale price €3,00 EUR Regular priceUnit price €9,09 per kg -
NewVendor:FIUGGINatural mineral water in glass FIUGGI, 1 L
Regular price €3,00 EURSale price €3,00 EUR Regular priceUnit price €3,00 per l -
-€1,32Vendor:DOVELiquid soap DOVE Caring, 500 ml
Regular price €3,00 EURSale price €3,00 EUR Regular priceUnit price €6,00 per l€4,32 EUR -
NewVendor:L'ISOLA D'OROSardines in olive oil L'ISOLA D'ORO Sardine Olive Oil, 120g
Regular price €3,00 EURSale price €3,00 EUR Regular priceUnit price €25,00 per kg -
Sold outVendor:SPERLARIFruit-flavored jelly candies SPERLARI Frutti Rossi, 150g
Regular price €3,00 EURSale price €3,00 EUR Regular priceUnit price €20,00 per kg -
Vendor:COCA COLACarbonated non-alcoholic drink COCA COLA Classic, 330 ml
Regular price €3,00 EURSale price €3,00 EUR Regular priceUnit price €9,09 per l -
-€1,32Vendor:DOVELiquid soap DOVE Nourishing Silk, 500 ml
Regular price €3,00 EURSale price €3,00 EUR Regular priceUnit price €6,00 per l€4,32 EUR -
Vendor:SPERLARIFruit-flavored jelly candies SPERLARI Duetto Frutta e Fiori, 150g
Regular price €3,00 EURSale price €3,00 EUR Regular priceUnit price €20,00 per kg -
Sold outVendor:CANNAMELAHot flavouring for meats CANNAMELA Carni Piccante, 90g
Regular price €3,00 EURSale price €3,00 EUR Regular priceUnit price €33,33 per kg -
Sold outVendor:CANNAMELAFlavouring for white meats CANNAMELA Carni Bianchi, 90g
Regular price €3,00 EURSale price €3,00 EUR Regular priceUnit price €33,33 per kg -
Sold outVendor:GECCHELEWheat sandwich bread with cereals GECCHELE, 310g
Regular price €3,00 EURSale price €3,00 EUR Regular priceUnit price €9,68 per kg -
-€1,56Sold outVendor:LE CONSERVE DELLA NONNACherry jam LE CONSERVE DELLA NONNA, 330g
Regular price €3,00 EURSale price €3,00 EUR Regular priceUnit price €9,09 per kg€4,56 EUR