WELL TRUSTED
-
Vendor:RUMMOPasta Spaghetti N°3, 500g
Regular price €2,76 EURSale price €2,76 EUR Regular priceUnit price €5,52 per kg -
Sold outVendor:ALPENLIEBECaramel without sugar with coffee flavor Espresso, 49g
Regular price €2,76 EURSale price €2,76 EUR Regular priceUnit price €56,33 per kg -
Vendor:D'AMICOCapers in vinegar, 100g
Regular price €2,76 EURSale price €2,76 EUR Regular priceUnit price €27,60 per kg -
Vendor:LA DROGHERIAGround ginger Zenzero Macinato, 28g
Regular price €2,76 EURSale price €2,76 EUR Regular priceUnit price €98,57 per kg -
Vendor:TRE MARIEWaffles with cream and chocolate pieces filling, 140g
Regular price €2,75 EURSale price €2,75 EUR Regular priceUnit price €19,64 per kg -
Vendor:TRE MARIEWaffles with hazelnut cream filling, 140g
Regular price €2,75 EURSale price €2,75 EUR Regular priceUnit price €19,64 per kg -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOMouthwash Antiplacca, 400 ml
Regular price €2,75 EURSale price €2,75 EUR Regular priceUnit price €6,88 per l -
NewVendor:PETTITomato purée PETTI Passata 6 Pomodori, 500g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €5,28 per kg -
Vendor:YOGAGreen apple juice YOGA Mela Verde, 1 L
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €2,64 per l -
NewVendor:PARMALATClassic cooking cream CHEF Panna, 200 ml
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €13,20 per l -
NewVendor:BIO GUSTIAMOArtichoke cream for bruschetta BIO GUSTIAMO La Bruschetta, 100g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €26,40 per kg -
Vendor:SELECTMedium-sized lentils LEGUMI SELECT, 400g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €6,60 per kg -
-€0,48NewVendor:BIELLEBIItalian snack Tarallini BIELLEBI Cacio e Pepe, 250g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €10,56 per kg€3,12 EUR -
Vendor:D'AMICOApceptas D'AMICO Funghi Champignons Trifolati mushrooms, 180g
Only 7 leftRegular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €14,67 per kg -
Vendor:YOGAPear juice without added sugar YOGA Pera, 1 L
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €2,64 per l -
Vendor:YOGAPeach juice YOGA Peach, 1 L
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €2,64 per l -
NewVendor:YOGAPeach juice without added sugar YOGA Pesca, 1 L
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €2,64 per l -
-€0,48Vendor:BIELLEBIItalian snack Tarallini Clasici BIELLEBI, 250g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €10,56 per kg€3,12 EUR -
-€0,48Vendor:LADY VENEZIAFace mask with mango extracts LADY VENEZIA Orangomango
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €40,62 per l€3,12 EUR -
Vendor:MATILDE VICENZICookies with Bialetti coffee cream MATILDE VICENZI MilleVoglie Caffe, 100g
Only 1 leftRegular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €26,40 per kg -
Vendor:SICULABRIOSCEBrioche bun SICULABRIOSCE Sicilian Brioche, 70 g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €37,71 per kg -
-€0,84Sold outVendor:DE CECCODE CECCO Calamarata N°129 pasta, 500g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €5,28 per kg€3,48 EUR -
Sold outVendor:MATILDE VICENZICookies with black cherry filling MilleVoglie Amarena Fabbri, 90g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €29,33 per kg -
-€0,72Sold outVendor:FALCONEFruit Muffin, 4x50g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €13,20 per kg€3,36 EUR