-
-€0,60Sold outVendor:NESTLEŠokolaadigranola kaerahelveste ja täisteraga NESTLE, 300g
Regular price €4,56 EURSale price €4,56 EUR Regular priceUnit price €15,20 per kg€5,16 EUR -
-€1,32Sold outVendor:MATILDE VICENZIKüpsised kookospähkli kreemitäidisega GRISBI Cocco, 135g
Regular price €1,80 EURSale price €1,80 EUR Regular priceUnit price €13,33 per kg€3,12 EUR -
Vendor:MULINO BIANCOTäistera sarvesaiad MULINO BIANCO Cornetti Integrale, 240g
Jäänud on veel 1Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €19,50 per kg -
UusVendor:MISURASuhkruta šokolaadiga küpsised MISURA Cioccolato, 290g
Regular price €4,56 EURSale price €4,56 EUR Regular priceUnit price €15,72 per kg -
UusVendor:NUTELLAKüpsised täidetud sarapuupähkli- ja kakaovõiega NUTELLA, 168g
Regular price €4,56 EURSale price €4,56 EUR Regular priceUnit price €27,14 per kg -
-€0,48Sold outVendor:BONOMITiramisu küpsised BONOMI Savoiardi, 400g
Regular price €2,88 EURSale price €2,88 EUR Regular priceUnit price €7,20 per kg€3,36 EUR -
Sold outVendor:MULINO BIANCOAprikoosikook MULINO BIANCO Crostata Albicocca, 475g
Regular price €7,80 EURSale price €7,80 EUR Regular priceUnit price €16,42 per kg -
Sold outVendor:LE VIE DEL GRANOChiacchera Artiginale La Campagnola LE VIE DEL GRANO, 220g
Regular price €6,60 EURSale price €6,60 EUR Regular priceUnit price €30,00 per kg -
UusVendor:OROPiimašokolaadiga kaetud küpsised ORO Ciok al Latte, 250g
Jäänud on veel 3Regular price €4,56 EURSale price €4,56 EUR Regular priceUnit price €18,24 per kg -
Sold outVendor:OROTäistera küpsised tumeda šokolaaditükkidega ORO Grano Fondente, 300g
Regular price €5,28 EURSale price €5,28 EUR Regular priceUnit price €17,60 per kg -
UusVendor:OROKlassikalised küpsised ORO Classico, 500g
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €6,96 per kg -
Vendor:MULINO BIANCOCepumi ar pistāciju krēmu MULINO BIANCO Baiocchi, 28g
Regular price €1,20 EURSale price €1,20 EUR Regular priceUnit price €42,86 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZIKüpsised Bialetti kohvikreemiga MATILDE VICENZI MilleVoglie Caffe, 100g
Jäänud on veel 1Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €26,40 per kg -
UusVendor:MATILDE VICENZIKihilised tainas kanoolid pistaatsikreemiga MATILDE VICENZI Millefoglie, 125g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €33,60 per kg -
Sold outVendor:MULINO BIANCOTartaletid õunatäidisega MULINO BIANCO Tartelle Cuor di Mela, 288g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €16,25 per kg -
Vendor:PAN DI STELLEBiskviidi suupiste värske piimakreemiga PAN DI STELLE Merende, 280 g
Jäänud on veel 4Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €17,11 per kg -
Sold outVendor:NESQUIKKüpsised kakaoga NESQUIK Biscotti, 300 g
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €11,60 per kg -
Sold outVendor:OROTäisteraküpsised tumeda šokolaadiga ORO Cioccoro, 300 g
Regular price €5,28 EURSale price €5,28 EUR Regular priceUnit price €17,60 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZIAmaretti küpsised MATILDE VICENZI, 175 g
Jäänud on veel 2Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €17,83 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZIKüpsised kreemitäidisega MATILDE VICENZI Millefoglie, 125 g
Jäänud on veel 2Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €24,96 per kg -
Sold outVendor:KINDERBiskviidi suupiste aprikoosimoosiga KINDER Brioss, 280 g
Regular price €4,56 EURSale price €4,56 EUR Regular priceUnit price €16,29 per kg -
Vendor:BONOMIItaalia küpsised BONOMI Sfogliatine Glassate, 135 g
Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €16,00 per kg -
UusVendor:BONOMIAmaretti küpsised BONOMI, 200 g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €15,60 per kg -
-€0,72Vendor:DORIALiivaküpsised DORIA Bucaneve, 400 g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €7,80 per kg€3,84 EUR