-
UusVendor:DELIZIE DI CALABRIAKuivatatud tomatid DELIZIE CALABRIA Calabresi, 530 g
Regular price €10,32 EURSale price €10,32 EUR Regular priceUnit price €19,47 per kg -
Vendor:CAPUTOGluteenivaba jahu (gluteenivaba) Fioreglut Dolce, 1 kg
Regular price €10,32 EURSale price €10,32 EUR Regular priceUnit price €10,32 per kg -
Vendor:MARE APERTOLooduslik tuunikala Tonno Al Naturale, 6x80g
Jäänud on veel 5Regular price €10,32 EURSale price €10,32 EUR Regular priceUnit price €21,50 per kg -
UusVendor:SOLMIELATOMahe Zagara sidrunimesi SOLMIELATO Miele di Zagara di Limone, 300g
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €34,00 per kg -
UusVendor:TESORI d'ORIENTEKehalotion pumbaga TESORI D'ORIENTE Ikigai, 400 ml
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €25,50 per l -
UusVendor:LA MASSERIAOliiviõli LA MASSERIA Olio di Oliva, 1 L
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €3,40 per l -
UusVendor:MARUZZELLATuunikala oliiviõlis MARUZZELLA Tonno Olio di Oliva, 6 x 90g
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €18,89 per kg -
Vendor:BIOPOINTTaastav ja iluhooldusšampoon BIOPOINT Riparazione e Bellezza, 400 ml
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €25,50 per l -
Vendor:BIOPOINTŠampoon fito-keratiiniga BIOPOINT Absolute Smooth, 400 ml
Jäänud on veel 8Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €25,50 per l -
Vendor:BIOPOINTToitev professionaalne šampoon BIOPOINT Super Nutriente, 400 ml
Jäänud on veel 10Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €25,50 per l -
UusVendor:LAVAZZAJahvatatud kohv Crema e Gusto Dolce, 250g
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €40,80 per kg -
Sold outVendor:PERUGINAŠokolaadikommid BACI Crystal Arancia, 150g
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €68,00 per kg -
Sold outVendor:DESANTISOliiviõli DESANTIS Con di Oliva, 1 L
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €10,20 per l -
Vendor:SANPELLEGRINOAlkohoolivaba jook SANBITTER Rosso, 8 x 100 ml
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €12,75 per l -
Vendor:NESQUIKKakaojook Nestle, 800 g
Jäänud on veel 5Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €12,75 per kg -
-€2,76Vendor:AGRISICILIAPistaatsia kreem ilma lisatud suhkruta AGRISICILIA, 200g
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €51,00 per kg€12,96 EUR -
Sold outVendor:SAPORIKüpsised mandlitega Cantuccini Toscani IGP, 600g
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €17,00 per kg -
-€2,40Vendor:MONINIValge trühvli maitsega oliiviõli Condimento Tartufo Bianco, 250 ml
Jäänud on veel 4Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €40,80 per l€12,60 EUR -
Sold outVendor:FORCHIRVahuvein Prosecco Extra Dry N.V. 11%
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €13,60 per l -
VIVINO ★ 3.3Vendor:ROCCA DEI FORTIMagus vahuvein Spumante Dolce 9,5%
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €13,60 per l -
VIVINO ★ 3.5Vendor:ROCCA DEI FORTIMaasika maitsega vahuvein Fragolino 10%
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €13,60 per l -
-€2,28Sold outVendor:MARVISHambapasta Anise Mint, 75 ml
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €120,00 per l€12,48 EUR -
Sold outVendor:MARVISHambapasta Sweet & Sour Rhubarb, 75 ml
Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €136,00 per l -
Vendor:FABBRIAromaatne kirsisiirup, 560 ml
Jäänud on veel 4Regular price €10,20 EURSale price €10,20 EUR Regular priceUnit price €18,21 per l