-
UusVendor:FALCONEPehmed Itaalia amaretti küpsised sarapuupähklitega FALCONE Amaretti Nocciola, 170g
Jäänud on veel 3Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €27,53 per kg -
Sold outVendor:FALCONEPehmed kohvimaitselised küpsised FALCONE Amaretti al Caffe, 170g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €27,53 per kg -
UusVendor:ANGELO PARODIVähifilee oliiviõlis ANGELO PARODI Filetti di Scombro, 125g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €37,44 per kg -
-€0,84UusVendor:MANTOVALooduslik õunaäädika aerosool MANTOVA Aceto di Mele, 200 ml
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €23,40 per l€5,52 EUR -
UusVendor:CHANTECLAIRUniversaalne puhastusvahend CHANTECLAIR Muschio Bianco, 600 ml
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €7,80 per l -
Vendor:MULINO BIANCOTäistera sarvesaiad MULINO BIANCO Cornetti Integrale, 240g
Jäänud on veel 1Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €19,50 per kg -
UusVendor:SAN BENEDETTOSoodavesi sifooniga SAN BENEDETTO Soda, 1500 ml
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €3,12 per l -
Vendor:ZAINIRõske kakaopulber ZAINI Amaro, 120g
Jäänud on veel 10Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €39,00 per kg -
Sold outVendor:KNORRKöögiviljaminestrone supp kaunviljadega KNORR Legumi, 545g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €8,59 per kg -
Vendor:ZAINIŠokolaad ZAINI Emilia Fondente 50%, 200 g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €23,40 per kg -
Sold outVendor:MULINO BIANCOTartaletid õunatäidisega MULINO BIANCO Tartelle Cuor di Mela, 288g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €16,25 per kg -
Vendor:CAMEOSafranipulber CAMEO Zafferano Rosso, 3 tk.
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €1,56 per item -
Vendor:RIO MARETuunikala pesto basiiliku ja mändpähklitega RIO MARE, 130g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €36,00 per kg -
Vendor:BIFFIJuustu-piprakaste Cacio e Pepe, 190g
Jäänud on veel 8Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €24,63 per kg -
Vendor:AGROMONTEArtišoki bruschetta Bruschetta Carciofi, 100g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €46,80 per kg -
Vendor:MISURATäisteraküpsised metsamarja- ja peeditäidisega, 260g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €18,00 per kg -
Vendor:MISURATäistera küpsised kõrvitsa, porgandi ja apelsini täidisega, 260g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €18,00 per kg -
Vendor:GALLOPikk riis Basmati Profumato, 500g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €9,36 per kg -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOSuuõõne sprei Fresco Spray, 15 ml
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €312,00 per l -
Vendor:ZUEGGMusta kirsi moos ilma suhkruta, 220g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €21,27 per kg -
Vendor:ROSSANAKaramell pistaatsiakreemi täidisega, 150 g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €31,20 per kg -
-€0,60Vendor:GALLOMust riis Riso Integrale, 500g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €9,36 per kg€5,28 EUR -
Vendor:MULINO BIANCOTäistera kreekerid, 500g
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €9,36 per kg -
-€2,28Sold outVendor:TESORI d'ORIENTEDuši- ja vannikreem Japanese Rituals, 500 ml
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price per€6,96 EUR