-
Vendor:PANEANGELIKergituspulber pehme vanilje aroomiga PANEANGELI, 48g
Regular price €2,28 EURSale price €2,28 EUR Regular priceUnit price €47,50 per kg -
-€0,36Sold outVendor:LA DROGHERIASibulahelbed Cipolla Fiocchi, 18g
Regular price €2,28 EURSale price €2,28 EUR Regular priceUnit price €126,67 per kg€2,64 EUR -
Vendor:LA DROGHERIAÕrn karri, 30g
Regular price €2,28 EURSale price €2,28 EUR Regular priceUnit price €76,00 per kg -
UusVendor:ROSSO GARGANOKooritud tomatid tomatimahlas ROSSO GARGANO Pelati di Puglia, 400g
Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €5,40 per kg -
Vendor:SOFFICENiisked salvrätikud SOFFICE Aqua, 72 tk.
Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €0,03 per item -
Vendor:SOFFICENiisked salvrätikud SOFFICE Argan, 72 tk.
Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €0,03 per item -
Vendor:SOFFICENiisked salvrätikud SOFFICE Talco, 72 tk.
Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €0,03 per item -
Vendor:SAN CARLOKartulikrõpsud SAN CARLO Lime e Pepe Rosa, 50g
Jäänud on veel 2Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €43,20 per kg -
Vendor:VALFRUTTASuured konserveeritud oad VALFRUTTA Fagioli Corona, 370g
Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €5,84 per kg -
-€0,48Vendor:CANNAMELABazilika lehed CANNAMELA Foglie di Basilico, 8g
Jäänud on veel 10Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €270,00 per kg€2,64 EUR -
Vendor:MAGGIKott kana küpsetamiseks Vahemere maitsetaimedega MAGGI, 34g
Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €63,53 per kg -
-€0,96Vendor:LADY VENEZIANäomask kookospähkli ekstraktidega LADY VENEZIA Cococutie
Jäänud on veel 6Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €33,23 per l€3,12 EUR -
-€0,96Vendor:LADY VENEZIANäomask mesiekstraktidega LADY VENEZIA Bee Happy
Jäänud on veel 6Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €33,23 per l€3,12 EUR -
-€0,96Sold outVendor:LADY VENEZIANäomask kiviekstraktidega LADY VENEZIA Can We Kiwi
Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €33,23 per l€3,12 EUR -
-€0,96Sold outVendor:LADY VENEZIANäomask maasikaekstraktidega LADY VENEZIA Berrylicious
Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €33,23 per l€3,12 EUR -
-€0,84Sold outVendor:CANNAMELAJodeeritud soola ja tšilli pipra veski CANNAMELA, 48g
Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €45,00 per kg€3,00 EUR -
-€0,60Sold outVendor:ANTICA RISERIA CAMPIVERDIRiis ANTICA RISERIA CAMPIVERDI, 500g
Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €4,32 per kg€2,76 EUR -
Vendor:BONOMIItaalia küpsised BONOMI Sfogliatine Glassate, 135 g
Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €16,00 per kg -
-€1,20Vendor:STAR TEASidrunimaitseline tee, 25 tk.
Jäänud on veel 6Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €0,09 per item€3,36 EUR -
Vendor:FERRARELLELooduslikult gaseeritud mineraalvesi, 1500 ml
Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €1,44 per l -
-€0,60Sold outVendor:CANNAMELAHakitud küüslauk Aglio Macinato, 40g
Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €54,00 per kg€2,76 EUR -
Sold outVendor:MUTTIKirsstomatid tomatimahlas Pomodorini Ciliegini, 400g
Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €5,40 per kg -
Vendor:LA DROGHERIAJahvatatud must pipar, 40g
Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €54,00 per kg -
Vendor:SOFFICENiisked salvrätikud SOFFICE Aloe Vera, 72 tk.
Regular price €2,16 EURSale price €2,16 EUR Regular priceUnit price €0,03 per item