WELL TRUSTED
-
Vendor:CAFFÈ VERGNANOCoffee beans CAFFÈ VERGNANO Granaroma, 500g
Regular price €15,00 EURSale price €15,00 EUR Regular priceUnit price €30,00 per kg -
Sold outVendor:BALOCCOPistachio and hazelnut cake Pandoro Pistacchio & Nocciola, 800g
Regular price €15,00 EURSale price €15,00 EUR Regular priceUnit price €18,75 per kg -
Sold outVendor:BIOPOINTHair mask with serum for fast action BIOPOINT Speedy Hair, 400 ml
Regular price €14,40 EURSale price €14,40 EUR Regular priceUnit price €36,00 per l -
VIVINO ★ 3.6NewVendor:VILLA FOLINISparkling wine VILLA FOLINI Prosecco Millesimato Brut 11%
Regular price €14,40 EURSale price €14,40 EUR Regular priceUnit price €19,20 per l -
VIVINO ★ 3.7NewVendor:SANTA MARIA LA PALMAPink sparkling wine SANTA MARIA LA PALMA Rosé Brut di Sardegna DOC 11.5%
Regular price €14,40 EURSale price €14,40 EUR Regular priceUnit price €19,20 per l -
VIVINO ★ 3.7Vendor:FONTANAFREDDASweet sparkling white wine FONTANAFREDDA Asti Dolce DOCG 7%
Regular price €14,40 EURSale price €14,40 EUR Regular priceUnit price €19,20 per l -
VIVINO ★ 3.9NewVendor:SANTA MARGHERITAPinot Grigio SANTA MARGHERITA Valdadige DOC dry white wine 12.5%
Regular price €14,40 EURSale price €14,40 EUR Regular priceUnit price €19,20 per l -
Vendor:DELIZIE DI CALABRIASpicy oil DELIZIE CALABRIA, 250 ml
Only 1 leftRegular price €14,40 EURSale price €14,40 EUR Regular priceUnit price €57,60 per l -
Vendor:KIMBOCoffee capsules KIMBO Espresso Napoli, 40 pcs.
Regular price €14,28 EURSale price €14,28 EUR Regular priceUnit price €0,36 per item -
Sold outVendor:CAPUTOWhole wheat flour Farina Di Grano Integrale, 5 kg
Regular price €14,28 EURSale price €14,28 EUR Regular priceUnit price €2,86 per kg -
Sold outVendor:BALOCCOPistachio and hazelnut cake Colomba Pistacchio & Nocciola, 750g
Regular price €14,28 EURSale price €14,28 EUR Regular priceUnit price €19,04 per kg -
Vendor:TORALDOCoffee capsules TORALDO Forte & Cremoso (180g), 30 pcs.
Only 9 leftRegular price €14,16 EURSale price €14,16 EUR Regular priceUnit price €0,47 per item -
Sold outVendor:TORALDOCoffee capsules TORALDO Forte & Cremoso (210g), 30 pcs.
Regular price €14,16 EURSale price €14,16 EUR Regular priceUnit price €0,47 per item -
VIVINO ★ 3.9Vendor:CANELLASparkling wine Bellini 5%
Regular price €14,16 EURSale price €14,16 EUR Regular priceUnit price €18,88 per l -
Sold outVendor:LAVAZZACoffee capsules Decaffeinated Espresso Dek ( Nescafe, Dolce Gusto ), 30 pcs.
Regular price €14,16 EURSale price €14,16 EUR Regular priceUnit price €0,47 per item -
Sold outVendor:LAVAZZAGround coffee Qualita Oro, 2 x 250g
Regular price €14,16 EURSale price €14,16 EUR Regular priceUnit price €28,32 per kg -
Vendor:KIMBOGround coffee KIMBO Macinato Fresco, 2 x 250g
Only 8 leftRegular price €14,16 EURSale price €14,16 EUR Regular priceUnit price €28,32 per kg -
Sold outVendor:BALOCCOKēkss The Classic Colomba, 750g
Regular price €14,16 EURSale price €14,16 EUR Regular priceUnit price €18,88 per kg -
Vendor:KIMBOGround coffee KIMBO Aroma Italiano, 2 x 250g
Only 2 leftRegular price €14,16 EURSale price €14,16 EUR Regular priceUnit price €28,32 per kg -
Sold outVendor:STREGAHazelnut crunch coated with dark chocolate STREGA Croccantini, 300g
Regular price €13,80 EURSale price €13,80 EUR Regular priceUnit price €46,00 per kg -
VIVINO ★ 3.9Vendor:SANTA MARIA LA PALMAWhite wine Aragosta Frizzante 11%
Regular price €13,80 EURSale price €13,80 EUR Regular priceUnit price €18,40 per l -
Vendor:PELLINIGround decaffeinated coffee 100% Arabica Espresso, 250g
Only 3 leftRegular price €13,80 EURSale price €13,80 EUR Regular priceUnit price €55,20 per kg -
Vendor:PELLINIGround BIO coffee 100% Arabica Espresso, 250g
Regular price €13,80 EURSale price €13,80 EUR Regular priceUnit price €55,20 per kg -
Sold outVendor:NESQUIKCocoa drink, 800g
Regular price €13,80 EURSale price €13,80 EUR Regular priceUnit price €13,80 per kg