WELL TRUSTED
-
VIVINO ★ 3.9Sold outVendor:NOTTE ROSSARed wine Primitivo di Manduria DOP 14%
Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €21,60 per l -
Sold outVendor:CONTE SPAGNOLETTI ZEULIRed wine Il Rinzacco Castel del Monte DOCG Nero di Troia Reserve 13%
Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €21,60 per l -
Sold outVendor:POLVANERAPink wine Rosato Primitivo Organic 12%
Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €21,60 per l -
VIVINO ★ 4.0Vendor:TERRE DI VALTERWhite wine Greco di Tufo DOCG 13.5%
Only 10 leftRegular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €21,60 per l -
VIVINO ★ 4.1Sold outVendor:TERRE DI VALTERRed wine Ventiduemarzo Irpinia Aglianico DOC 14%
Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €21,60 per l -
NewVendor:CANTINA ZACCAGNININon-alcoholic red wine ZACCAGNINI Tralcetto Rosso 0.0%
Only 5 leftRegular price €15,60 EURSale price €15,60 EUR Regular priceUnit price €20,80 per l -
Vendor:CANTINA ZACCAGNININon-alcoholic white wine CANTINA ZACCAGNINI Tralcetto 0.0%
Regular price €15,60 EURSale price €15,60 EUR Regular priceUnit price €20,80 per l -
VIVINO ★ 3.7Vendor:TORMARESCARed wine TORMARESCA Fichimori Rosso Salento IGT 12.5%
Regular price €15,60 EURSale price €15,60 EUR Regular priceUnit price €20,80 per l -
VIVINO ★ 3.9NewVendor:POLVANERASparkling rosé wine POLVANERA Rosato IGT Puglia 12%
Regular price €15,60 EURSale price €15,60 EUR Regular priceUnit price €20,80 per l -
VIVINO ★ 3.9Vendor:TORMARESCAChardonnay IGT Puglia TORMARESCA dry white wine 12.5%
Regular price €15,60 EURSale price €15,60 EUR Regular priceUnit price €20,80 per l -
VIVINO ★ 3.8-€2,40Sold outVendor:CALITROVerdeca IGP Puglia CALITRO white wine 12.5%
Regular price €15,60 EURSale price €15,60 EUR Regular priceUnit price €20,80 per l€18,00 EUR -
Vendor:LAVAZZAGround coffeea Crema e Gusto Classico, 2 x 250g
Regular price €15,59 EURSale price €15,59 EUR Regular priceUnit price €31,18 per kg -
Vendor:CONTE SPAGNOLETTI ZEULIOlive oil Extra Vergine di Oliva, 500 ml
Only 6 leftRegular price €15,59 EURSale price €15,59 EUR Regular priceUnit price €31,18 per l -
Sold outVendor:MARVISMouthwash MARVIS Sensitive Gums Mint, 400 ml
Regular price €15,48 EURSale price €15,48 EUR Regular priceUnit price €38,70 per l -
Vendor:MARVISMouthwash MARVIS Whitening Mint, 400 ml
Only 2 leftRegular price €15,48 EURSale price €15,48 EUR Regular priceUnit price €38,70 per l -
Sold outVendor:CAPUTODurum wheat flour CAPUTO Semola Rimacinata, 5 kg
Regular price €15,36 EURSale price €15,36 EUR Regular priceUnit price €3,07 per kg -
Vendor:DUE VITTORIENatural balsamic vinegar Aceto Balsamico di Modena IGP, 250 ml
Regular price €15,36 EURSale price €15,36 EUR Regular priceUnit price €61,44 per l -
-€4,44Sold outVendor:FEUDI DI SAN GREGORIORed wine Dal Re Irpinia Aglianico DOC 13.5%
Regular price €15,36 EURSale price €15,36 EUR Regular priceUnit price €20,48 per l€19,80 EUR -
Vendor:KIMBOGround coffee KIMBO Gold Medal, 400g
Only 8 leftRegular price €15,36 EURSale price €15,36 EUR Regular priceUnit price €38,40 per kg -
Vendor:CARBONESemidried artichokes in oil, 950g
Only 8 leftRegular price €15,12 EURSale price €15,12 EUR Regular priceUnit price €15,92 per kg -
Vendor:CAPUTOWheat flour CAPUTO Manitoba Oro, 5 kg
Regular price €15,12 EURSale price €15,12 EUR Regular priceUnit price €3,02 per kg -
VIVINO ★ 3.8NewVendor:CONTE SPAGNOLETTI ZEULIDry white wine CONTE SPAGNOLETTI ZEULI Bombino Bianco 12.5%
Regular price €15,00 EURSale price €15,00 EUR Regular priceUnit price €20,00 per l -
-€3,60NewVendor:SVELTODishwashing tablets SVELTO Classico Tabs, 80 pcs.
Regular price €15,00 EURSale price €15,00 EUR Regular priceUnit price €0,19 per item€18,60 EUR -
-€1,20Sold outVendor:CAFFÈ BORBONECoffee capsules CAFFÈ BORBONE 100% Arabica (150g), 30 pcs.
Regular price €15,00 EURSale price €15,00 EUR Regular priceUnit price €0,50 per item€16,20 EUR