WELL TRUSTED
-
Vendor:STRIANESEPeeled tomatoes San Marzano Dop, 2.5 kg
Regular price €16,56 EURSale price €16,56 EUR Regular priceUnit price €6,62 per kg -
Sold outVendor:LAVAZZACoffee pads LAVAZZA Crema e Gusto Forte, 50 pcs.
Regular price €16,56 EURSale price €16,56 EUR Regular priceUnit price €0,33 per item -
Sold outVendor:LAVAZZACoffee capsules LAVAZZA Qualita Rossa Nespresso, 30 pcs.
Regular price €16,56 EURSale price €16,56 EUR Regular priceUnit price €0,55 per item -
Sold outVendor:LAVAZZACoffee capsules LAVAZZA Crema e Gusto Dolce Nespresso, 30 pcs.
Regular price €16,56 EURSale price €16,56 EUR Regular priceUnit price €0,55 per item -
Sold outVendor:LAVAZZACoffee capsules without caffeine LAVAZZA Dek Nespresso, 30 pcs.
Regular price €16,56 EURSale price €16,56 EUR Regular priceUnit price €0,55 per item -
Sold outVendor:BALOCCOCupcake with chocolate cream with raspberry flavor Pandoro Lampone, 800g
Regular price €16,56 EURSale price €16,56 EUR Regular priceUnit price €20,70 per kg -
Sold outVendor:BALOCCOCake with Sicilian lemon cream filling Pandoro Lemondoro, 800g
Regular price €16,56 EURSale price €16,56 EUR Regular priceUnit price €20,70 per kg -
-€2,40Sold outVendor:BIO PRESTOUniversal washing powder Total 5in1 Classico, 62MR
Regular price €16,56 EURSale price €16,56 EUR Regular priceUnit price €5,34 per kg€18,96 EUR -
-€2,64Vendor:FARCHIONIExtra Virgin Olive Oil FARCHIONI Estratto a Freddo, 1 L
Regular price €16,32 EURSale price €16,32 EUR Regular priceUnit price €16,32 per l€18,96 EUR -
VIVINO ★ 3.8Vendor:CARPENE MALVOLTISparkling wine Prosecco Superiore DOCG 11%
Only 3 leftRegular price €16,32 EURSale price €16,32 EUR Regular priceUnit price €21,76 per l -
Sold outVendor:PASSALACQUACoffee beans PASSALACQUA Black Vulcan, 500g
Regular price €16,32 EURSale price €16,32 EUR Regular priceUnit price €32,64 per kg -
Sold outVendor:CAPUTOSoft wheat flour CAPUTO Tipo 1, 5 kg
Regular price €16,32 EURSale price €16,32 EUR Regular priceUnit price €3,26 per kg -
Sold outVendor:BAULICupcake La Colomba Limoncè, 750g
Regular price €16,32 EURSale price €16,32 EUR Regular priceUnit price per -
NewVendor:DE CARLOOrganic olive oil DE CARLO 7 Giorni DOP, 500 ml
Only 3 leftRegular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €32,40 per l -
Vendor:PISTIChocolate and hazelnut cream PISTI, 600g
Only 3 leftRegular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €27,00 per kg -
Vendor:PISTISpreadable cream with hazelnuts PISTI, 600g
Only 10 leftRegular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €27,00 per kg -
Sold outVendor:LAVAZZACoffee capsules LAVAZZA Crema e Gusto Nespresso, 30 pcs.
Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €0,54 per item -
-€4,80Sold outVendor:PERUGINADark chocolate Easter egg PERUGINA Le Specialita, 210g
Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €77,14 per kg€21,00 EUR -
Vendor:CAMEOHot Chocolate CAMEO Ciobar Professional, 600g
Only 2 leftRegular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €27,00 per kg -
Sold outVendor:CARBONESemidried red cherry tomatoes, 950g
Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €17,05 per kg -
VIVINO ★ 4.0Vendor:CANTINE DUE PALMERed wine Serre Susumaniello IGT 13.5%
Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €21,60 per l -
VIVINO ★ 3.8Vendor:CECCHIRed wine Vino Nobile di Montepulciano DOCG 13.5%
Only 1 leftRegular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €21,60 per l -
VIVINO ★ 3.9Sold outVendor:FEUDI DI SAN GREGORIOWhite wine Greco di Tufo DOCG 12.5%
Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price per -
VIVINO ★ 3.8Vendor:MASCIARELLIRed wine Montepulciano d'Abruzzo Doc 13.5%
Only 7 leftRegular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €21,60 per l