WELL TRUSTED
-
Vendor:CITRESGarlic "Sicilian style" CITRES Aglio Siciliana, 290g
Regular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €17,79 per kg -
NewVendor:ANTICHI PODERIPasta with squid ink ANTICHI PODERI Nero di Seppia, 250g
Only 9 leftRegular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €20,64 per kg -
NewVendor:ANTICHI PODERIPasta with garlic and basil ANTICHI PODERI Linguine, 250g
Regular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €20,64 per kg -
NewVendor:D'AMICOGarlic cloves in oil D'AMICO, 280g
Regular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €18,43 per kg -
-€0,60Sold outVendor:ZAINIChocolate chips ZAINI Gocce Fondente 48%, 160g
Regular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €32,25 per kg€5,76 EUR -
Sold outVendor:COLUSSIBiscuits with caramelized almonds and honey COLUSSI Tondorle, 500g
Regular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €10,32 per kg -
Sold outVendor:COLUSSIBiscuits with chocolate pieces COLUSSI CioccoRe, 500g
Regular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €10,32 per kg -
Vendor:MISURAOat, rice and wheat flakes without added sugar, 350g
Regular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €14,74 per kg -
Vendor:CHANTECLAIRStain remover for collars and cuffs, 500 ml
Regular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €10,32 per l -
-€0,83Vendor:OMINO BIANCOStain cleaning spray for fabric pretreatment with Marseille soap, 500 ml
Regular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €10,32 per l€5,99 EUR -
Sold outVendor:SWIFFERSpare dry wipes, 21 pcs.
Regular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €0,25 per item -
Vendor:PONTIArtichokes without oil Pepper & Lemon, 300g
Regular price €5,15 EURSale price €5,15 EUR Regular priceUnit price €17,17 per kg -
-€0,61NewVendor:MULINO BIANCOHazelnut and cocoa cream cookies MULINO BIANCO Crostatine Cacao, 400g
Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €11,98 per kg€5,40 EUR -
-€0,73Sold outVendor:URBANI TARTUFITruffle BBQ sauce URBANI TARTUFI, 90g
Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €36,85 per kg€5,52 EUR -
-€0,61NewVendor:AGRISICILIACherry Jam AGRISICILIA Extra di Ciliegie, 340g
Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €14,09 per kg€5,40 EUR -
-€0,73NewVendor:PARODONTAXToothpaste PARODONTAX Dentifricio Original, 75 ml
Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €63,87 per l€5,52 EUR -
Sold outVendor:BIOREPAIRKids toothpaste with peach flavor BIOREPAIR Kids 0+, 50 ml
Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €95,80 per l -
Vendor:AMBROSOLIFlower honey AMBROSOLI Miele, 250g
Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €19,16 per kg -
Vendor:PAN DI STELLEBiscuit snack with fresh milk cream PAN DI STELLE Merende, 280 g
Only 6 leftRegular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €17,11 per kg -
-€0,61Vendor:D'AMICOCapers with stem Sicilian style D'AMICO, 290g
Only 8 leftRegular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €16,52 per kg€5,40 EUR -
-€0,73Vendor:LA PALMACaper plant fruit LA PALMA Saporiti, 370 g
Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €12,95 per kg€5,52 EUR -
-€2,29Vendor:MARE APERTOTuna fillets in olive oil Filetti di Tonno Olio Di Oliva, 150 g
Only 6 leftRegular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €31,93 per kg€7,08 EUR -
Vendor:PONTICreamy organic balsamic glaze PONTI Modena IGP, 250g
Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €19,16 per kg -
-€0,97Vendor:CRASTANCRASTAN Instant Cappuccino, 250 g
Only 1 leftRegular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €19,16 per kg€5,76 EUR