WELL TRUSTED
-
NewVendor:AFELTRAWhole wheat pasta AFELTRA Rigatone IGP, 500g
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €10,80 per kg -
NewVendor:MIELIZIAOrganic citrus fruit jam MIELIZIA Agrumi, 250g
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €21,60 per kg -
Vendor:AFELTRAWhole wheat pasta AFELTRA Spaghettoni IGP, 500g
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €10,80 per kg -
-€1,32Vendor:AGRISICILIASicilian Pear Jam AGRISICILIA Pera Coscia di Sicilia, 360g
Only 6 leftRegular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €15,00 per kg€6,72 EUR -
Vendor:MARUZZELLATuna in olive oil MARUZZELLA Tonno Olio di Oliva, 3 x 90g
Only 9 leftRegular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €20,00 per kg -
NewVendor:AGRISICILIASicilian Strawberry Jam AGRISICILIA Extra Fragola di Sicilia, 340g
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €15,88 per kg -
Vendor:MIELIZIAFig and lemon jam MIELIZIA Fichi e Limoni, 250g
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €21,60 per kg -
Vendor:RHUTTENHand washing paste with lemon scent RHUTTEN Taken, 1 kg
Only 9 leftRegular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €5,40 per kg -
-€1,20Sold outVendor:SANPELLEGRINONon-alcoholic carbonated drink SANPELLEGRINO Cocktail, 4 x 200 ml
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €6,75 per l€6,60 EUR -
-€1,20Sold outVendor:SANPELLEGRINONon-alcoholic carbonated drink SANPELLEGRINO Limonata, 4 x 200 ml
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €6,75 per l€6,60 EUR -
Vendor:SMAPIUCitric acid cleaning agent SMAPIU Acido Citrico, 500 ml
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €10,80 per l -
Sold outVendor:LINDTMilk chocolate without added sugar LINDT Latte, 100g
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €54,00 per kg -
-€1,56Vendor:ZAINIWhite chocolate ZAINI Emilia Bianco, 200g
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €27,00 per kg€6,96 EUR -
Vendor:PANEANGELIVanilla cake baking powder PANEANGELI Torta Vaniglia, 410 g
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €13,17 per kg -
Vendor:CHANTECLAIRStain remover CHANTECLAIR Scioglimacchia, 500 ml
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €10,80 per l -
Vendor:ALCE NEROOrganic Genoese pesto ALCE NERO, 130 g
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €41,54 per kg -
-€3,60Sold outVendor:COMPAGNIA DELLE INDIEParfum COMPAGNIA DELLE INDIE 7 Iris e Patchouli, 100 ml
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €54,00 per l€9,00 EUR -
Sold outVendor:AGRISICILIAPistachio and cocoa spreadable cream AGRISICILIA PistiChoc, 360g
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €15,00 per kg -
Sold outVendor:AGRISICILIATangerine marmalade Tardivo di Ciaculli, 360g
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €15,00 per kg -
Vendor:QUASARSpray agent for cleaning and polishing wooden surfaces and furniture, 580 ml
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €9,31 per l -
Vendor:SWEET HOME COLLECTIONAromatic sticks Mojito, 100 ml
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €54,00 per l -
NewVendor:MUTTIPeeled tomatoes San Marzano Dop, 400g
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €13,50 per kg -
Vendor:MARUZZELLANatural tuna, 3x100g
Only 10 leftRegular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €18,00 per kg -
Sold outVendor:NESQUIKCocoa drink Nestle, 250g
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €21,60 per kg