WELL TRUSTED
-
Vendor:BIO GUSTIAMOTomato ketchup without added sugar BIO GUSTIAMO Classico, 350 g
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €9,94 per kg -
Vendor:ESTATHETea with peach flavor, 1500 ml
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €2,32 per l -
Vendor:ESTATHETea with lemon flavor, 1500 ml
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €2,32 per l -
-€1,08Sold outVendor:ZUEGGBlackberry jam ZUEGG More, 320 g
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €10,88 per kg€4,56 EUR -
Vendor:KNORRSeafood risotto KNORR Risotto Pescatora, 175 g
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €19,89 per kg -
-€0,48NewVendor:MOLINO ROSSETTODry sourdough MOLINO ROSSETTO Lievito Madre Essiccato, 100 g
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €34,80 per kg€3,96 EUR -
Vendor:FIORENTINITruffle flavored potato chips FIORENTINI, 65 g
Only 6 leftRegular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €53,54 per kg -
Vendor:ROSSANACaramels with lemon cream filling ROSSANA Limoni, 175g
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €19,89 per kg -
Vendor:BONELLESoft candies BONELLE Toffee Pistachio, 150g
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €23,20 per kg -
Vendor:FIORENTINICorn galettes with dark chocolate and pistachios, 77g
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €45,19 per kg -
Vendor:KNORRTruffle risotto Tartufo Risotto, 175g
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €19,89 per kg -
-€1,31Vendor:BIOREPAIRToothbrush with cap Junior Antibacterial, 1 pc.
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price per€4,79 EUR -
Vendor:CERA DI CUPRARegenerating hand cream Ricette di Miele, 75 ml
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €46,40 per l -
-€1,08Vendor:CAPUTOSoft wheat flour CAPUTO Aria Type 0, 1 kg
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €3,48 per kg€4,56 EUR -
Vendor:RUMMOEgg Pappardelle N°101, 250g
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €13,92 per kg -
Vendor:RUMMOPasta Mafaldine N°80, 500g
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €6,96 per kg -
Sold outVendor:SPUMA DI SCIAMPAGNAMarseille soap for cleaning stains Marsiglia Bucato, 250g
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €13,92 per kg -
Vendor:LA DROGHERIAHimalayan pink salt Sale Rosa Himalaya, 90g
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €38,67 per kg -
Vendor:ROSSANACaramel candies with filling, 175g
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €19,89 per kg -
Vendor:CHANTECLAIRFloor cleaner Marsiglia e Limone, 750 ml
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €4,64 per l -
Vendor:CHANTECLAIRFloor cleaner Muschio Bianco, 750 ml
Regular price €3,48 EURSale price €3,48 EUR Regular priceUnit price €4,64 per l -
Vendor:AVENILNourishing hand and face soap with argan and vitamin E, 300 ml
Regular price €3,47 EURSale price €3,47 EUR Regular priceUnit price €11,57 per l -
Vendor:CAPUTOWhole wheat flour Farina Di Grano Integrale, 1 kg
Regular price €3,47 EURSale price €3,47 EUR Regular priceUnit price €3,47 per kg -
NewVendor:KNORRMilan risotto with saffron KNORR Risotto Milanese, 175 g
Regular price €3,42 EURSale price €3,42 EUR Regular priceUnit price €19,54 per kg