WELL TRUSTED
-
Vendor:KNORRSaffron and boletus risotto Risotteria Zafferano e Porcini, 175g
Regular price €3,42 EURSale price €3,42 EUR Regular priceUnit price €19,54 per kg -
Vendor:KNORRMushroom risotto Risotteria Porcini, 175g
Regular price €3,42 EURSale price €3,42 EUR Regular priceUnit price €19,54 per kg -
Vendor:MULINO BIANCOSausmaizītes Integral Granetti, 280g
Regular price €3,42 EURSale price €3,42 EUR Regular priceUnit price €12,21 per kg -
NewVendor:VIGORSOLSugar-free chewing gum VIGORSOL Air Action
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €57,93 per kg -
NewVendor:PASTA DEL CAPITANOToothpaste for sensitive teeth PASTA DEL CAPITANO Sensitive 24H, 75 ml
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €44,80 per l -
NewVendor:PASTA DEL CAPITANOToothpaste PASTA DEL CAPITANO Protezione X5, 75 ml
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €44,80 per l -
NewVendor:PERUGINAMilk chocolate with a whole hazelnut BACI Cremoso, 37g
Only 10 leftRegular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €90,81 per kg -
NewVendor:LAGONo added sugar wafers LAGO Nocciola, 180g
Only 2 leftRegular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €18,67 per kg -
NewVendor:PATAPATA Rosemary-Flavored Potato Chips, 150g
Only 5 leftRegular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €22,40 per kg -
NewVendor:DR. HOUSEDR. HOUSE Universal Dry Magnetic Floor-Cleaning Wipes, 40 pcs.
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €0,08 per item -
-€1,20Vendor:SAPORI DEL SANNIOPork lard SAPORI DEL SANNIO Strutto, 500g
Only 3 leftRegular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €6,72 per kg€4,56 EUR -
Sold outNewVendor:BALCONIChocolate Cake BALCONI Ciocco Magia, 280g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €12,00 per kg -
NewVendor:MULINO BIANCOWhole grain toasts MULINO BIANCO Fette Integrali, 315g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €10,67 per kg -
NewVendor:MULINO BIANCOToast MULINO BIANCO Fette Dorate, 315g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €10,67 per kg -
-€0,84Vendor:SMACCHIO TUTTOConcentrated stain remover SMACCHIO TUTTO, 250 ml
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €13,44 per l€4,20 EUR -
Sold outVendor:COLUSSIPuff Pastry Snack COLUSSI Sfogliate Erbe, 170g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €6,72 per kg -
Sold outVendor:COLUSSIPuff Pastry Snack COLUSSI Sfogliate Classiche, 170g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €6,72 per kg -
NewVendor:RUMMOEgg pasta RUMMO Cannelloni All’Uovo N°176, 250g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €13,44 per kg -
Sold outVendor:POLARETTIFrozen juice ice cream POLARETTI Summer, 10 x 42 ml
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €16,80 per l -
Vendor:GOLD BUSHBrown cane sugar GOLD BUSH Demerara, 1 kg
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €3,36 per kg -
Vendor:DELVERDEDELVERDE Crostino Dorato Integrale, 300g
Only 8 leftRegular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €11,20 per kg -
Vendor:MIL MILLiquid soap with yuzu scent MIL MIL Yuzu, 500 ml
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €6,72 per l -
Vendor:MIL MILLiquid soap with argan oil MIL MIL, 500 ml
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €6,72 per l -
Vendor:SVELTODishwashing detergent SVELTO Lemon, 1030 ml
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €3,26 per l