WELL TRUSTED
-
Sold outVendor:MARUZZELLATuna in olive oil, 160g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €21,00 per kg -
Vendor:PERUGINABitter cocoa powder Amaro Cacao, 75g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €44,80 per kg -
Vendor:LA DROGHERIAFour seasons pepper, 35g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €96,00 per kg -
Vendor:MULINO BIANCOShortbread cookies Girotondi, 350g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €9,60 per kg -
Vendor:CHANTECLAIRStain removal soap Savon Marseille, 250g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €13,44 per kg -
Vendor:MULINO BIANCOSausmaizītes Granetti Classici, 280g
Regular price €3,35 EURSale price €3,35 EUR Regular priceUnit price €11,96 per kg -
NewVendor:ROSSO GARGANOTomato purée ROSSO GARGANO Passata di Puglia, 690g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €4,70 per kg -
NewVendor:MATILDE VICENZICookies with mango flavor GRISBI Mango and White Chocolate, 112g
Only 1 leftRegular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €28,93 per kg -
NewVendor:FORTEDurum wheat friselle FORTE Di Grano Duro, 350g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €9,26 per kg -
Vendor:FORTEMultigrain Altamura friselle FORTE, 350g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €9,26 per kg -
Sold outVendor:RUMMOEgg pasta RUMMO Paglia E Fieno All’Uovo N°105, 250g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €12,96 per kg -
Vendor:RUMMOEgg pasta RUMMO Tagliatelle All’Uovo N°132, 250g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €12,96 per kg -
Sold outVendor:RUMMOEgg pasta Tagliolini N°93, 250g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €12,96 per kg -
Vendor:CHIARO LUCEGlass and mirror cleaning spray, 300 ml
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €10,80 per l -
Sold outVendor:MATILDE VICENZICookies with Baileys cream filling Grisbi Baileys, 112g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €28,93 per kg -
Sold outVendor:MARUZZELLASardines in olive oil, 120g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €27,00 per kg -
Vendor:MUTTITomato puree with basil Passata Basilico, 700g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €4,63 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZICookies with pistachio cream filling Grisbi Pistacchio, 135g
Only 10 leftRegular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €24,00 per kg -
Sold outVendor:LAGOWaffles with dark chocolate Plaisir Fondente, 190g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €17,05 per kg -
Vendor:MUTTITomato sauce with basil, 280g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €11,57 per kg -
Vendor:GRAN CEREALEWhole grain cookies Frutta, 250g
Only 8 leftRegular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €12,96 per kg -
Vendor:BIFFIMandarin sauce for cheese, 100g
Regular price €3,23 EURSale price €3,23 EUR Regular priceUnit price €32,30 per kg -
Vendor:BIFFIFig sauce for cheese, 100g
Regular price €3,23 EURSale price €3,23 EUR Regular priceUnit price €32,30 per kg -
Vendor:BIFFIPear sauce for cheese, 100g
Regular price €3,23 EURSale price €3,23 EUR Regular priceUnit price €32,30 per kg