-
Vendor:CITRESKüüslauk „Sitsiilia maitsega” CITRES Aglio Siciliana, 290g
Regular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €17,79 per kg -
UusVendor:ANTICHI PODERIMakaronid kalmaari tindiga ANTICHI PODERI Nero di Seppia, 250g
Jäänud on veel 9Regular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €20,64 per kg -
UusVendor:ANTICHI PODERIMakaronid küüslaugu ja basiilikuga ANTICHI PODERI Linguine, 250g
Regular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €20,64 per kg -
UusVendor:D'AMICOKüüslauguküüned õlis D'AMICO, 280g
Regular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €18,43 per kg -
-€0,60Sold outVendor:ZAINIŠokolaaditükid ZAINI Gocce Fondente 48%, 160g
Regular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €32,25 per kg€5,76 EUR -
Sold outVendor:COLUSSIKüpsised karamelliseeritud mandlite ja meega COLUSSI Tondorle, 500g
Regular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €10,32 per kg -
Sold outVendor:COLUSSIŠokolaaditükkidega küpsised COLUSSI CioccoRe, 500g
Regular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €10,32 per kg -
Vendor:MISURAKaera-, riisi- ja nisuhelbed ilma lisatud suhkruta, 350g
Regular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €14,74 per kg -
Vendor:CHANTECLAIRPlekieemaldaja kraedele ja kätistele, 500 ml
Regular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €10,32 per l -
-€0,83Vendor:OMINO BIANCOPlekkide puhastussprei kanga eeltöötluseks Marseille'i seebiga, 500 ml
Regular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €10,32 per l€5,99 EUR -
Sold outVendor:SWIFFERVarukuivad salvrätikud, 21 tk.
Regular price €5,16 EURSale price €5,16 EUR Regular priceUnit price €0,25 per item -
Vendor:PONTIArtišokid ilma õlita Pepper & Lemon, 300g
Regular price €5,15 EURSale price €5,15 EUR Regular priceUnit price €17,17 per kg -
-€0,61UusVendor:MULINO BIANCOKüpsised sarapuupähkli- ja kakaokreemiga MULINO BIANCO Crostatine Cacao, 400g
Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €11,98 per kg€5,40 EUR -
-€0,73Sold outVendor:URBANI TARTUFITrühvli BBQ-kaste URBANI TARTUFI, 90g
Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €36,85 per kg€5,52 EUR -
-€0,61UusVendor:AGRISICILIAKirsimoos AGRISICILIA Extra di Ciliegie, 340g
Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €14,09 per kg€5,40 EUR -
-€0,73UusVendor:PARODONTAXHambapasta PARODONTAX Dentifricio Original, 75 ml
Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €63,87 per l€5,52 EUR -
Sold outVendor:BIOREPAIRLaste hambapasta virsiku maitsega BIOREPAIR Kids 0+, 50 ml
Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €95,80 per l -
Vendor:AMBROSOLILillemesi AMBROSOLI Miele, 250g
Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €19,16 per kg -
Vendor:PAN DI STELLEBiskviidi suupiste värske piimakreemiga PAN DI STELLE Merende, 280 g
Jäänud on veel 6Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €17,11 per kg -
-€0,61Vendor:D'AMICOKapparid varrastega Sitsiilia maitses D'AMICO, 290g
Jäänud on veel 8Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €16,52 per kg€5,40 EUR -
-€0,73Vendor:LA PALMAKaperid varrega LA PALMA Saporiti, 370 g
Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €12,95 per kg€5,52 EUR -
-€2,29Vendor:MARE APERTOTuunikafilee oliiviõlis Filetti di Tonno Olio Di Oliva, 150 g
Jäänud on veel 6Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €31,93 per kg€7,08 EUR -
Vendor:PONTIBalzamiäädika kreemjas orgaaniline glasuur PONTI Modena IGP, 250g
Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €19,16 per kg -
-€0,97Vendor:CRASTANKaputsiin CRASTAN Cappuccino Solubile, 250 g
Jäänud on veel 1Regular price €4,79 EURSale price €4,79 EUR Regular priceUnit price €19,16 per kg€5,76 EUR