-
Sold outVendor:BALOCCOPanettone BALOCCO Juve Gocce Cioccolato, 800 g
Regular price €22,20 EURSale price €22,20 EUR Regular priceUnit price per -
VIVINO ★ 4.0Vendor:VALDOVahuvein VALDO Prosecco Valdobbiadene Elevantum di Cartizze DOCG 11%
Jäänud on veel 4Regular price €21,60 EURSale price €21,60 EUR Regular priceUnit price €28,80 per l -
Sold outVendor:FARCHIONIOrgaaniline oliiviõli Extra Vergine Il Casolare Grezzo Naturale, 750 ml
Regular price €21,48 EURSale price €21,48 EUR Regular priceUnit price €28,64 per l -
Vendor:MONINIMONINI GranFruttato oliiviõli 100% Italiano, 1 L
Regular price €21,36 EURSale price €21,36 EUR Regular priceUnit price €21,36 per l -
Vendor:CAFFÈ VERGNANOKohvikapslid CAFFÈ VERGNANO Espresso Intenso (250g), 50 tk.
Jäänud on veel 5Regular price €21,36 EURSale price €21,36 EUR Regular priceUnit price €0,43 per item -
-€2,40Vendor:TESORI d'ORIENTEKinkekomplekt Ayurveda Tesori d'Oriente
Jäänud on veel 1Regular price €21,36 EURSale price €21,36 EUR Regular priceUnit price per€23,76 EUR -
UusVendor:TRE MARIETRE MARIE Panettone Milanese, 750g
Regular price €21,00 EURSale price €21,00 EUR Regular priceUnit price €28,00 per kg -
UusVendor:TRE MARIEPandoro Tradizionale TRE MARIE, 750g
Regular price €21,00 EURSale price €21,00 EUR Regular priceUnit price €28,00 per kg -
Sold outVendor:BALOCCOKlassikaline Panettone metallpakendis BALOCCO Classico, 750g
Regular price €21,00 EURSale price €21,00 EUR Regular priceUnit price €28,00 per kg -
Sold outVendor:GARDELLIKohviubade GARDELLI Villa Betulia Colombia, 250g
Regular price €21,00 EURSale price €21,00 EUR Regular priceUnit price €84,00 per kg -
VIVINO ★ 4.2Vendor:PAOLOLEOPunane vein Passo del Cardinale Primitivo di Manduria PAOLOLEO 14%
Jäänud on veel 4Regular price €21,00 EURSale price €21,00 EUR Regular priceUnit price €28,00 per l -
-€2,40Vendor:MADAUDOPunane vein Madaudo Nero d’Avola D.O.C. Sicilia 12.5%
Regular price €21,00 EURSale price €21,00 EUR Regular priceUnit price €7,00 per l€23,40 EUR -
VIVINO 4.1Vendor:DONNAFUGATAValge vein Grillo Sur Sur Sicilia DOC 13%
Regular price €21,00 EURSale price €21,00 EUR Regular priceUnit price €28,00 per l -
Sold outVendor:COPPINI100% Itaalia ekstra neitsioliiviõli, 1 l
Regular price €21,00 EURSale price €21,00 EUR Regular priceUnit price €21,00 per l -
-€2,40Sold outVendor:DASHGeelpesuvahend DASH Salva Colore, 58MR
Regular price €21,00 EURSale price €21,00 EUR Regular priceUnit price €7,24 per l€23,40 EUR -
Sold outVendor:KIMBOJahvatatud kohv, 4 x 250g
Regular price €20,76 EURSale price €20,76 EUR Regular priceUnit price €20,76 per kg -
VIVINO ★ 3.8UusVendor:BISOLVahuvein BISOL Jeio Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG 11%
Regular price €20,40 EURSale price €20,40 EUR Regular priceUnit price €27,20 per l -
Sold outVendor:GARDELLIKofeiinivabad kohvioad GARDELLI Vayichil Mexico, 250g
Regular price €20,40 EURSale price €20,40 EUR Regular priceUnit price €81,60 per kg -
Sold outVendor:MASSERIA SAN NICOLAExtra neitsioliiviõli Biologico MASSERIA SAN NICOLA, 1 L
Regular price €20,40 EURSale price €20,40 EUR Regular priceUnit price €20,40 per l -
VIVINO ★ 4.1Vendor:ST. MICHAEL EPPANSauss valge vein ST. MICHAEL EPPAN Gewürztraminer 13.5%
Jäänud on veel 2Regular price €20,40 EURSale price €20,40 EUR Regular priceUnit price €27,20 per l -
VIVINO ★ 3.8Vendor:CALITROPrimitivo Brut Rosè Millesimato Armonica CALITRO vahuvein roosa 12%
Jäänud on veel 3Regular price €20,40 EURSale price €20,40 EUR Regular priceUnit price €27,20 per l -
UusVendor:TORALDOKohvipadjad TORALDO Origini Cialde (360g), 50 tk.
Jäänud on veel 5Regular price €20,16 EURSale price €20,16 EUR Regular priceUnit price €0,40 per item -
-€3,60Vendor:PISTIMääritav pistaatsiakreem PISTI Pistachio, 600g
Regular price €20,16 EURSale price €20,16 EUR Regular priceUnit price €33,60 per kg€23,76 EUR -
-€2,28Vendor:ALCE NEROOrgaaniline ekstra neitsioliiviõli, 750 ml
Jäänud on veel 9Regular price €19,92 EURSale price €19,92 EUR Regular priceUnit price €26,56 per l€22,20 EUR