-
Vendor:D'AMICORohelised kiviga oliivid, 300g
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €9,97 per kg -
UusVendor:MUTTITomatikaste MUTTI Salsa Pronta Ciliegini, 300g
Regular price €2,88 EURSale price €2,88 EUR Regular priceUnit price €9,60 per kg -
UusVendor:YOGAPuuvilja- ja köögiviljamahl ilma lisatud suhkruta YOGA Ace, 1 L
Regular price €2,88 EURSale price €2,88 EUR Regular priceUnit price €2,88 per l -
-€0,48Sold outVendor:BONOMITiramisu küpsised BONOMI Savoiardi, 400g
Regular price €2,88 EURSale price €2,88 EUR Regular priceUnit price €7,20 per kg€3,36 EUR -
Vendor:CAPUTOKüpsetamiseks mõeldud CAPUTO Pasta Fresca e Gnocchi, 1 kg
Regular price €2,88 EURSale price €2,88 EUR Regular priceUnit price €2,88 per kg -
Vendor:RUMMOMakaronid Bucatini N°6, 500g
Regular price €2,88 EURSale price €2,88 EUR Regular priceUnit price €5,76 per kg -
Vendor:SPIC & SPANMusta orhidee lõhnaga põrandapesuvahend, 1 L
Regular price €2,88 EURSale price €2,88 EUR Regular priceUnit price €2,88 per l -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOAntitartaro hambapasta, 100 ml
Regular price €2,88 EURSale price €2,88 EUR Regular priceUnit price €28,80 per l -
Vendor:TRE MARIEVahvlid tumeda Gianduja šokolaadi täidisega, 140g
Jäänud on veel 2Regular price €2,88 EURSale price €2,88 EUR Regular priceUnit price €20,57 per kg -
Vendor:BONELLEPehmed piimatoffee kommid Toffee Latte, 150g
Regular price €2,88 EURSale price €2,88 EUR Regular priceUnit price €19,20 per kg -
Vendor:RUMMOPasta spagetid Alla Chitarra N°104, 500g
Regular price €2,88 EURSale price €2,88 EUR Regular priceUnit price €5,76 per kg -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOHambapasta Baking Soda, 100 ml
Regular price €2,88 EURSale price €2,88 EUR Regular priceUnit price €28,80 per l -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOHambapasta Carbone Charcoal, 100 ml
Regular price €2,88 EURSale price €2,88 EUR Regular priceUnit price €28,80 per l -
Vendor:MUTTITomatikaste Salsa Datterini, 300g
Regular price €2,88 EURSale price €2,88 EUR Regular priceUnit price €9,60 per kg -
Vendor:LA DROGHERIAMust pipar Pepe Nero, 45g
Regular price €2,88 EURSale price €2,88 EUR Regular priceUnit price €64,00 per kg -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOHambapasta Plaque and Caries, 100 ml
Regular price €2,88 EURSale price €2,88 EUR Regular priceUnit price €28,80 per l -
Vendor:TRE MARIEVahvlid šokolaadikreemi ja mandliteradega, 140g
Regular price €2,87 EURSale price €2,87 EUR Regular priceUnit price €20,50 per kg -
Vendor:MUTTITomati viljaliha Polpa di Pomodoro, 2x210g
Regular price €2,87 EURSale price €2,87 EUR Regular priceUnit price €6,83 per kg -
Vendor:LAGOKüpsised aprikoosimoosiga Crostatine Albicocca, 240g
Jäänud on veel 7Regular price €2,87 EURSale price €2,87 EUR Regular priceUnit price €11,96 per kg -
UusVendor:PETTITomatipüree PETTI La completa Polpa Fine, 2x200g
Regular price €2,76 EURSale price €2,76 EUR Regular priceUnit price €6,90 per kg -
UusVendor:YOGAMultivitamiinimahl YOGA Multivitamin, 1 L
Regular price €2,76 EURSale price €2,76 EUR Regular priceUnit price €2,76 per l -
Vendor:ALPENLIEBESuhkruta karamellid ALPENLIEBE Original, 49g
Jäänud on veel 8Regular price €2,76 EURSale price €2,76 EUR Regular priceUnit price €56,33 per kg -
Sold outUusVendor:YOGAPuuvilja- ja köögiviljamahl YOGA Ace, 1 L
Regular price €2,76 EURSale price €2,76 EUR Regular priceUnit price €2,76 per l -
UusVendor:YOGAGranaatõunamahl YOGA Melograno, 1 L
Regular price €2,76 EURSale price €2,76 EUR Regular priceUnit price €2,76 per l