-
Vendor:RUMMOMakaroni spagetid N°3, 500g
Regular price €2,76 EURSale price €2,76 EUR Regular priceUnit price €5,52 per kg -
Sold outVendor:ALPENLIEBEKaramell ilma suhkruta kohvimaitsega Espresso, 49g
Regular price €2,76 EURSale price €2,76 EUR Regular priceUnit price €56,33 per kg -
Vendor:D'AMICOKapparid äädikas, 100g
Regular price €2,76 EURSale price €2,76 EUR Regular priceUnit price €27,60 per kg -
Vendor:LA DROGHERIAJahvatatud ingver Zenzero Macinato, 28g
Regular price €2,76 EURSale price €2,76 EUR Regular priceUnit price €98,57 per kg -
Vendor:TRE MARIEVahvlid koore ja šokolaaditükkide täidisega, 140g
Regular price €2,75 EURSale price €2,75 EUR Regular priceUnit price €19,64 per kg -
Vendor:TRE MARIEVahvlid sarapuupähklikreemi täidisega, 140g
Regular price €2,75 EURSale price €2,75 EUR Regular priceUnit price €19,64 per kg -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOSuuvesi Antiplacca, 400 ml
Regular price €2,75 EURSale price €2,75 EUR Regular priceUnit price €6,88 per l -
UusVendor:PETTITomatipüree PETTI Passata 6 Pomodori, 500g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €5,28 per kg -
Vendor:YOGARohelise õuna mahl YOGA Mela Verde, 1 L
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €2,64 per l -
UusVendor:PARMALATKlassikaline toidukoor CHEF Panna, 200 ml
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €13,20 per l -
UusVendor:BIO GUSTIAMOArtišoki kreem brusketile BIO GUSTIAMO La Bruschetta, 100g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €26,40 per kg -
Vendor:SELECTKeskmise suurusega läätsed LEGUMI SELECT Lenticchie Medie, 400g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €6,60 per kg -
-€0,48UusVendor:BIELLEBIItaalia suupiste Tarallini BIELLEBI Cacio e Pepe, 250g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €10,56 per kg€3,12 EUR -
Vendor:D'AMICOApceptas šampinjoniseened D'AMICO Funghi Champignons Trifolati, 180g
Jäänud on veel 7Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €14,67 per kg -
Vendor:YOGAPirnis mahl ilma lisatud suhkruta YOGA Pera, 1 L
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €2,64 per l -
Vendor:YOGAVirsikumahl YOGA Pesca, 1 L
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €2,64 per l -
UusVendor:YOGAPersikimahl ilma lisatud suhkruta YOGA Pesca, 1 L
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €2,64 per l -
-€0,48Vendor:BIELLEBIItaalia suupiste Tarallini Clasici BIELLEBI, 250g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €10,56 per kg€3,12 EUR -
-€0,48Vendor:LADY VENEZIANäomask mangou ekstraktidega LADY VENEZIA Orangomango
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €40,62 per l€3,12 EUR -
Vendor:MATILDE VICENZIKüpsised Bialetti kohvikreemiga MATILDE VICENZI MilleVoglie Caffe, 100g
Jäänud on veel 1Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €26,40 per kg -
Vendor:SICULABRIOSCEBriossi saiake SICULABRIOSCE Brioscia Siciliana, 70 g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €37,71 per kg -
-€0,84Sold outVendor:DE CECCOMakaronid DE CECCO Calamarata N°129, 500g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €5,28 per kg€3,48 EUR -
Sold outVendor:MATILDE VICENZIKüpsised musta kirsi täidisega MilleVoglie Amarena Fabbri, 90g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €29,33 per kg -
-€0,72Sold outVendor:FALCONEPuuvilja muffin, 4x50g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €13,20 per kg€3,36 EUR