-
UusVendor:MUTTIKöögiviljakastme kontsentraat Le Verdurine, 130g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €20,31 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZILehttaigna küpsised šokolaadikreemi täidisega Bocconcini, 100g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €26,40 per kg -
Sold outVendor:MATILDE VICENZILehttaina küpsised aprikoosimoositäidisega, 100g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €26,40 per kg -
-€0,72Vendor:STAR TEASidrunimaitseline tee, 25 tk.
Jäänud on veel 2Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €0,11 per item€3,36 EUR -
Vendor:BOTTOLIKrõbe ja kerge suupiste rosmariiniga Schiacciatina Rosmarino, 150g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €17,60 per kg -
Vendor:FELCE AZZURRAVedelseep dosaatoriga Classico, 300 ml
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €8,80 per l -
Sold outVendor:D'AMICORohelised kivideta oliivid, 290g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €9,10 per kg -
Sold outVendor:BOTTEGA DI SICILIAKollane tomatikaste Salsa pronta di Pomodorino Ciliegino Giallo, 330g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €8,00 per kg -
Sold outVendor:D'AMICOKeedetud oad Legumix, 400g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €6,60 per kg -
Vendor:FELCE AZZURRADosaatoriga vedelseep White Musk, 300 ml
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €8,80 per l -
Vendor:FELCE AZZURRAVedelseep dosaatoriga Amber & Argan, 300 ml
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €8,80 per l -
Vendor:FELCE AZZURRAVedelseep dosaatoriga Menthol & Lime, 300 ml
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €8,80 per l -
-€0,72Vendor:D'AMICONaturaalne keedetud kinoa Natural Quinoa, 400g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €6,60 per kg€3,36 EUR -
Vendor:LA DROGHERIAHakitud kuivatatud küüslauk Aglio Macinato, 35g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €75,43 per kg -
Vendor:LA DROGHERIAJahvatatud kaneel, 30g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €88,00 per kg -
Vendor:LA DROGHERIASeesamiseemned Sesamo Semi, 45g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €58,67 per kg -
Vendor:LA MOLISANAKuskuss Cous cous N.621, 500g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €5,28 per kg -
Vendor:MUTTITomati kontsentraat, 130g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €20,31 per kg -
Vendor:LA DROGHERIAJahvatatud tšillipipar, 35g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €75,43 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZIRullid sarapuupähklikreemiga MATILDE VICENZI, 100g
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €26,40 per kg -
Vendor:LAURETANANaturaalne mineraalvesi, 1L
Regular price €2,64 EURSale price €2,64 EUR Regular priceUnit price €2,64 per l -
Sold outVendor:YOGAMustsõstra mahl YOGA Mirtillo, 200 ml
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €12,00 per l -
Vendor:FRISKPiparmündi kommid ilma suhkruta FRISK Peppermint
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €421,05 per kg -
-€0,61Sold outVendor:SONDAWC-discs SONDA Lavanda, 36 ml
Regular price €2,39 EURSale price €2,39 EUR Regular priceUnit price €66,39 per l€3,00 EUR