-
Vendor:PASTA DEL CAPITANOSuuvesi Antiplacca, 400 ml
Regular price €2,75 EURSale price €2,75 EUR Regular priceUnit price €6,88 per l -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOHambapasta Plaque and Caries, 100 ml
Regular price €2,88 EURSale price €2,88 EUR Regular priceUnit price €28,80 per l -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOHambapasta Baking Soda, 100 ml
Regular price €2,88 EURSale price €2,88 EUR Regular priceUnit price €28,80 per l -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOAntitartaro hambapasta, 100 ml
Regular price €2,88 EURSale price €2,88 EUR Regular priceUnit price €28,80 per l -
SOODUSMÜÜK
Kuni kaupa on saadaval
-
Vendor:PASTA DEL CAPITANOHambapasta Turmeric & Propolis, 75 ml
Regular price €2,39 EURSale price €2,39 EUR Regular priceUnit price €31,87 per l -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOHambapasta Carbone Charcoal, 100 ml
Regular price €2,88 EURSale price €2,88 EUR Regular priceUnit price €28,80 per l -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOValgendav suuvesi, 400 ml
Regular price €3,00 EURSale price €3,00 EUR Regular priceUnit price €7,50 per l -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOHambahari Medium, 1 tk.
Regular price €1,79 EURSale price €1,79 EUR Regular priceUnit price per -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOSuuõõne sprei Fresco Spray, 15 ml
Regular price €4,68 EURSale price €4,68 EUR Regular priceUnit price €312,00 per l -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOSuuvesi Charcoal Carbone, 400 ml
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €7,48 per l -
Sold outVendor:PASTA DEL CAPITANOLaste hambapasta Strawberry Baby 3+, 75 ml
Regular price €2,39 EURSale price €2,39 EUR Regular priceUnit price €31,87 per l -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOHambahari Hard, 1 tk.
Regular price €1,79 EURSale price €1,79 EUR Regular priceUnit price per -
Sold outVendor:PASTA DEL CAPITANOHambahari PASTA DEL CAPITANO Soft, 1 tk.
Regular price €1,79 EURSale price €1,79 EUR Regular priceUnit price per -
UusVendor:PASTA DEL CAPITANOTundlike hammaste hambapasta PASTA DEL CAPITANO Sensitive 24H, 75 ml
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €44,80 per l -
UusVendor:PASTA DEL CAPITANOValgendav hüaluroonhappega hambapasta PASTA DEL CAPITANO YaluroniX White, 75 ml
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €72,00 per l -
UusVendor:PASTA DEL CAPITANOHambapasta hüaluroonhappega PASTA DEL CAPITANO YaluroniX, 75 ml
Regular price €5,40 EURSale price €5,40 EUR Regular priceUnit price €72,00 per l -
UusVendor:PASTA DEL CAPITANOHambapasta PASTA DEL CAPITANO Protezione X5, 75 ml
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €44,80 per l

