-
Vendor:CAFFÈ VERGNANOGranaroma kohvioad, 500g
Regular price €15,00 EURSale price €15,00 EUR Regular priceUnit price €30,00 per kg -
Sold outVendor:BALOCCOPistaatsia- ja sarapuupähklikook Pandoro Pistacchio & Nocciola, 800g
Regular price €15,00 EURSale price €15,00 EUR Regular priceUnit price €18,75 per kg -
Sold outVendor:BIOPOINTJuuksemask seerumiga kiireks toimeks BIOPOINT Speedy Hair, 400 ml
Regular price €14,40 EURSale price €14,40 EUR Regular priceUnit price €36,00 per l -
VIVINO ★ 3.6UusVendor:VILLA FOLINIVahuvein VILLA FOLINI Prosecco Millesimato Brut 11%
Regular price €14,40 EURSale price €14,40 EUR Regular priceUnit price €19,20 per l -
VIVINO ★ 3.7UusVendor:SANTA MARIA LA PALMARoosa vahuvein SANTA MARIA LA PALMA Rosé Brut di Sardegna DOC 11,5%
Regular price €14,40 EURSale price €14,40 EUR Regular priceUnit price €19,20 per l -
VIVINO ★ 3.7Vendor:FONTANAFREDDAMagus vahuvein valge vein FONTANAFREDDA Asti Dolce DOCG 7%
Regular price €14,40 EURSale price €14,40 EUR Regular priceUnit price €19,20 per l -
VIVINO ★ 3.9UusVendor:SANTA MARGHERITAPinot Grigio SANTA MARGHERITA Valdadige DOC kuiv valge vein 12,5%
Regular price €14,40 EURSale price €14,40 EUR Regular priceUnit price €19,20 per l -
Vendor:DELIZIE DI CALABRIAVürtsikas õli DELIZIE CALABRIA, 250 ml
Jäänud on veel 1Regular price €14,40 EURSale price €14,40 EUR Regular priceUnit price €57,60 per l -
Vendor:KIMBOKohvikapslid KIMBO Espresso Napoli (220g), 40 tk.
Regular price €14,28 EURSale price €14,28 EUR Regular priceUnit price €0,36 per item -
Sold outVendor:CAPUTOTäistera nisujahu Farina Di Grano Integrale, 5 kg
Regular price €14,28 EURSale price €14,28 EUR Regular priceUnit price €2,86 per kg -
Sold outVendor:BALOCCOPistaatsia sarapuupähkli muffin Colomba Pistacchio & Nocciola, 750g
Regular price €14,28 EURSale price €14,28 EUR Regular priceUnit price €19,04 per kg -
Vendor:TORALDOKohvikapslid TORALDO Forte & Cremoso (180g), 30 tk.
Jäänud on veel 9Regular price €14,16 EURSale price €14,16 EUR Regular priceUnit price €0,47 per item -
Sold outVendor:TORALDOKohvikapslid TORALDO Forte & Cremoso (210g), 30 tk.
Regular price €14,16 EURSale price €14,16 EUR Regular priceUnit price €0,47 per item -
VIVINO ★ 3.9Vendor:CANELLAVahuvein Bellini 5%
Regular price €14,16 EURSale price €14,16 EUR Regular priceUnit price €18,88 per l -
Sold outVendor:LAVAZZAKofeiinita kohvikapslid Espresso Dek (Nescafe, Dolce Gusto), 30 tk.
Regular price €14,16 EURSale price €14,16 EUR Regular priceUnit price €0,47 per item -
Sold outVendor:LAVAZZAJahvatatud kohv Qualita Oro, 2 x 250g
Regular price €14,16 EURSale price €14,16 EUR Regular priceUnit price €28,32 per kg -
Vendor:KIMBOJahvatatud kohv Macinato Fresco, 2 x 250g
Jäänud on veel 8Regular price €14,16 EURSale price €14,16 EUR Regular priceUnit price €28,32 per kg -
Sold outVendor:BALOCCOLa Colomba Classica, 750g
Regular price €14,16 EURSale price €14,16 EUR Regular priceUnit price €18,88 per kg -
Vendor:KIMBOJahvatatud kohv Aroma Italiano, 2 x 250g
Jäänud on veel 2Regular price €14,16 EURSale price €14,16 EUR Regular priceUnit price €28,32 per kg -
Sold outVendor:STREGARöstitud sarapu pähklid, kaetud tumeda šokolaadiga STREGA Croccantini, 300g
Regular price €13,80 EURSale price €13,80 EUR Regular priceUnit price €46,00 per kg -
VIVINO ★ 3.9Vendor:SANTA MARIA LA PALMAValge vein Aragosta Frizzante 11%
Regular price €13,80 EURSale price €13,80 EUR Regular priceUnit price €18,40 per l -
Vendor:PELLINIJahvatatud kofeiinivaba kohv 100% Arabica Espresso, 250g
Jäänud on veel 3Regular price €13,80 EURSale price €13,80 EUR Regular priceUnit price €55,20 per kg -
Vendor:PELLINIJahvatatud BIO kohv 100% Arabica Espresso, 250g
Regular price €13,80 EURSale price €13,80 EUR Regular priceUnit price €55,20 per kg -
Sold outVendor:NESQUIKKakaojook, 1kg
Regular price €13,80 EURSale price €13,80 EUR Regular priceUnit price €13,80 per kg