-
VIVINO ★ 3.9Sold outVendor:NOTTE ROSSAPunane vein Primitivo di Manduria DOP 14%
Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €21,60 per l -
Sold outVendor:CONTE SPAGNOLETTI ZEULIPunane vein Il Rinzacco Castel del Monte DOCG Nero di Troia kaitseala 13%
Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €21,60 per l -
Sold outVendor:POLVANERARoosa vein Rosato Primitivo Organic 12%
Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €21,60 per l -
VIVINO ★ 4.0Vendor:TERRE DI VALTERValge vein Greco di Tufo DOCG 13,5%
Jäänud on veel 10Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €21,60 per l -
VIVINO ★ 4.1Sold outVendor:TERRE DI VALTERPunane vein Ventiduemarzo Irpinia Aglianico DOC 14%
Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €21,60 per l -
UusVendor:CANTINA ZACCAGNINIAlkoholivaba punane vein ZACCAGNINI Tralcetto Rosso 0.0%
Jäänud on veel 5Regular price €15,60 EURSale price €15,60 EUR Regular priceUnit price €20,80 per l -
Vendor:CANTINA ZACCAGNINIAlkohoolne valge vein CANTINA ZACCAGNINI Tralcetto 0.0%
Regular price €15,60 EURSale price €15,60 EUR Regular priceUnit price €20,80 per l -
VIVINO ★ 3.7Vendor:TORMARESCAPunane vein TORMARESCA Fichimori Rosso Salento IGT 12,5%
Regular price €15,60 EURSale price €15,60 EUR Regular priceUnit price €20,80 per l -
VIVINO ★ 3.9UusVendor:POLVANERAVahuvein roosa POLVANERA Rosato IGT Puglia 12%
Regular price €15,60 EURSale price €15,60 EUR Regular priceUnit price €20,80 per l -
VIVINO ★ 3.9Vendor:TORMARESCAChardonnay IGT Puglia TORMARESCA kuiv valge vein 12,5%
Regular price €15,60 EURSale price €15,60 EUR Regular priceUnit price €20,80 per l -
VIVINO ★ 3.8-€2,40Sold outVendor:CALITROVerdeca IGP Puglia CALITRO valge vein 12,5%
Regular price €15,60 EURSale price €15,60 EUR Regular priceUnit price €20,80 per l€18,00 EUR -
Vendor:LAVAZZAJahvatatud kohv Crema e Gusto Classico, 2 x 250g
Regular price €15,59 EURSale price €15,59 EUR Regular priceUnit price €31,18 per kg -
Vendor:CONTE SPAGNOLETTI ZEULIOliiviõli Extra Vergine di Oliva, 500 ml
Jäänud on veel 6Regular price €15,59 EURSale price €15,59 EUR Regular priceUnit price €31,18 per l -
Sold outVendor:MARVISSuuvesi MARVIS Sensitive Gums Mint, 400 ml
Regular price €15,48 EURSale price €15,48 EUR Regular priceUnit price €38,70 per l -
Vendor:MARVISSuuvesi MARVIS Whitening Mint, 400 ml
Jäänud on veel 2Regular price €15,48 EURSale price €15,48 EUR Regular priceUnit price €38,70 per l -
Sold outVendor:CAPUTOKõva nisujahu Semola Rimacinata, 5 kg
Regular price €15,36 EURSale price €15,36 EUR Regular priceUnit price €3,07 per kg -
Vendor:DUE VITTORIELooduslik palsamiäädikas Aceto Balsamico di Modena IGP, 250 ml
Regular price €15,36 EURSale price €15,36 EUR Regular priceUnit price €61,44 per l -
-€4,44Sold outVendor:FEUDI DI SAN GREGORIOPunane vein Dal Re Irpinia Aglianico DOC 13,5%
Regular price €15,36 EURSale price €15,36 EUR Regular priceUnit price €20,48 per l€19,80 EUR -
Vendor:KIMBOJahvatatud kohv KIMBO Gold Medal, 400g
Jäänud on veel 8Regular price €15,36 EURSale price €15,36 EUR Regular priceUnit price €38,40 per kg -
Vendor:CARBONEPoolkuivatatud artišokid õlis, 950g
Jäänud on veel 8Regular price €15,12 EURSale price €15,12 EUR Regular priceUnit price €15,92 per kg -
Vendor:CAPUTONisujahu Manitoba Oro, 5 kg
Regular price €15,12 EURSale price €15,12 EUR Regular priceUnit price €3,02 per kg -
VIVINO ★ 3.8UusVendor:CONTE SPAGNOLETTI ZEULIKuiv valge vein CONTE SPAGNOLETTI ZEULI Bombino Bianco 12,5%
Regular price €15,00 EURSale price €15,00 EUR Regular priceUnit price €20,00 per l -
-€3,60UusVendor:SVELTOTabletid nõudepesuks SVELTO Classico Tabs, 80 tk.
Regular price €15,00 EURSale price €15,00 EUR Regular priceUnit price €0,19 per item€18,60 EUR -
-€1,20Sold outVendor:CAFFÈ BORBONEKohvikapslid CAFFÈ BORBONE 100% Araabika (150g), 30 tk.
Regular price €15,00 EURSale price €15,00 EUR Regular priceUnit price €0,50 per item€16,20 EUR