-
Vendor:STRIANESEKooritud tomatid San Marzano Dop, 2.5 kg
Regular price €16,56 EURSale price €16,56 EUR Regular priceUnit price €6,62 per kg -
Sold outVendor:LAVAZZAKohvipadjad LAVAZZA Crema e Gusto Forte, 50 tk.
Regular price €16,56 EURSale price €16,56 EUR Regular priceUnit price €0,33 per item -
Sold outVendor:LAVAZZAKohvikapslid LAVAZZA Qualita Rossa Nespresso, 30 tk.
Regular price €16,56 EURSale price €16,56 EUR Regular priceUnit price €0,55 per item -
Sold outVendor:LAVAZZAKohvikapslid LAVAZZA Crema e Gusto Dolce Nespresso, 30 tk.
Regular price €16,56 EURSale price €16,56 EUR Regular priceUnit price €0,55 per item -
Sold outVendor:LAVAZZAIlma kofeiinita kohvikapslid LAVAZZA Dek Nespresso, 30 tk.
Regular price €16,56 EURSale price €16,56 EUR Regular priceUnit price €0,55 per item -
Sold outVendor:BALOCCOTassikook vaarikamaitselise šokolaadikreemiga Pandoro Lampone, 800g
Regular price €16,56 EURSale price €16,56 EUR Regular priceUnit price €20,70 per kg -
Sold outVendor:BALOCCOPandoro Lemondoro, 800g
Regular price €16,56 EURSale price €16,56 EUR Regular priceUnit price €20,70 per kg -
-€2,40Sold outVendor:BIO PRESTOUniversaalne pesupulber Total 5in1 Classico, 62MR
Regular price €16,56 EURSale price €16,56 EUR Regular priceUnit price €5,34 per kg€18,96 EUR -
-€2,64Vendor:FARCHIONIOliiviõli Extra Virgin FARCHIONI Estratto a Freddo, 1 L
Regular price €16,32 EURSale price €16,32 EUR Regular priceUnit price €16,32 per l€18,96 EUR -
VIVINO ★ 3.8Vendor:CARPENE MALVOLTIVahuvein Prosecco Superiore DOCG 11%
Jäänud on veel 3Regular price €16,32 EURSale price €16,32 EUR Regular priceUnit price €21,76 per l -
Sold outVendor:PASSALACQUAKohvioad Black Vulcan, 500g
Regular price €16,32 EURSale price €16,32 EUR Regular priceUnit price €32,64 per kg -
Sold outVendor:CAPUTOPehme nisujahu Tipo 1, 5 kg
Regular price €16,32 EURSale price €16,32 EUR Regular priceUnit price €3,26 per kg -
Sold outVendor:BAULITassikook La Colomba Limoncè, 750g
Regular price €16,32 EURSale price €16,32 EUR Regular priceUnit price per -
UusVendor:DE CARLOMahe oliiviõli DE CARLO 7 Giorni DOP, 500 ml
Jäänud on veel 3Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €32,40 per l -
Vendor:PISTIŠokolaadi- ja sarapuupähklikreem PISTI, 600g
Jäänud on veel 3Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €27,00 per kg -
Vendor:PISTIMääritav kreem sarapuupähklitega PISTI, 600g
Jäänud on veel 10Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €27,00 per kg -
Sold outVendor:LAVAZZAKohvikapslid LAVAZZA Crema e Gusto Nespresso, 30 tk.
Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €0,54 per item -
-€4,80Sold outVendor:PERUGINATumeda šokolaadi lihavõtte muna PERUGINA Le Specialita, 210g
Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €77,14 per kg€21,00 EUR -
Vendor:CAMEOKuum šokolaad CAMEO Ciobar Professional, 600g
Jäänud on veel 2Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €27,00 per kg -
Sold outVendor:CARBONEPoolkuivatatud punased kirsstomatid, 950g
Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €17,05 per kg -
VIVINO ★ 4.0Vendor:CANTINE DUE PALMEPunane vein Serre Susumaniello IGT 13,5%
Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €21,60 per l -
VIVINO ★ 3.8Vendor:CECCHIPunane vein Vino Nobile di Montepulciano DOCG 13,5%
Jäänud on veel 1Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €21,60 per l -
VIVINO ★ 3.9Sold outVendor:FEUDI DI SAN GREGORIOValge vein Greco di Tufo DOCG 12,5%
Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price per -
VIVINO ★ 3.8Vendor:MASCIARELLIPunane vein Montepulciano d'Abruzzo Doc 13,5%
Jäänud on veel 7Regular price €16,20 EURSale price €16,20 EUR Regular priceUnit price €21,60 per l