-
Vendor:KNORRSafrani ja puravike risoto Risotteria Zafferano e Porcini, 175g
Regular price €3,42 EURSale price €3,42 EUR Regular priceUnit price €19,54 per kg -
Vendor:KNORRSeenerisoto Risotteria Porcini, 175g
Regular price €3,42 EURSale price €3,42 EUR Regular priceUnit price €19,54 per kg -
Vendor:MULINO BIANCOCroutons Granetti Integrali, 280g
Regular price €3,42 EURSale price €3,42 EUR Regular priceUnit price €12,21 per kg -
UusVendor:VIGORSOLSuhkruvaba närimiskumm VIGORSOL Air Action
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €57,93 per kg -
UusVendor:PASTA DEL CAPITANOTundlike hammaste hambapasta PASTA DEL CAPITANO Sensitive 24H, 75 ml
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €44,80 per l -
UusVendor:PASTA DEL CAPITANOHambapasta PASTA DEL CAPITANO Protezione X5, 75 ml
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €44,80 per l -
UusVendor:PERUGINAPiimašokolaadikompvekid terve sarapuupähkliga BACI Cremoso, 37g
Jäänud on veel 10Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €90,81 per kg -
UusVendor:LAGOVahvlid ilma lisatud suhkruta LAGO Nocciola, 180g
Jäänud on veel 2Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €18,67 per kg -
UusVendor:PATAPATA rosmariinimaitselised kartulikrõpsud, 150g
Jäänud on veel 5Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €22,40 per kg -
UusVendor:DR. HOUSEKuivad magnetilised põrandapuhastuslapid DR. HOUSE Universal, 40 tk.
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €0,08 per item -
-€1,20Vendor:SAPORI DEL SANNIOSealiha rasv SAPORI DEL SANNIO Strutto, 500g
Jäänud on veel 3Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €6,72 per kg€4,56 EUR -
Sold outUusVendor:BALCONIŠokolaadibiskviitkook BALCONI Ciocco Magia, 280g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €12,00 per kg -
UusVendor:MULINO BIANCOTäistera rukkileivad MULINO BIANCO Fette Integrali, 315g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €10,67 per kg -
UusVendor:MULINO BIANCOVõileivad MULINO BIANCO Fette Dorate, 315g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €10,67 per kg -
-€0,84Vendor:SMACCHIO TUTTOKontsentreeritud plekieemaldaja SMACCHIO TUTTO, 250 ml
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €13,44 per l€4,20 EUR -
Sold outVendor:COLUSSILehttaignasnäkk COLUSSI Sfogliate Erbe, 170g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €6,72 per kg -
Sold outVendor:COLUSSILehttaignasnäkk COLUSSI Sfogliate Classiche, 170g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €6,72 per kg -
UusVendor:RUMMOMunapasta RUMMO Cannelloni All’Uovo N°176, 250g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €13,44 per kg -
Sold outVendor:POLARETTIKülmutatud mahlajäätis POLARETTI Summer, 10 x 42 ml
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €16,80 per l -
Vendor:GOLD BUSHPruun roogsuhkru GOLD BUSH Demerara, 1 kg
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €3,36 per kg -
Vendor:DELVERDEDELVERDE Crostino Dorato Integrale röstsaia viilud, 300g
Jäänud on veel 8Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €11,20 per kg -
Vendor:MIL MILVedelseep yuzu lõhnaga MIL MIL Yuzu, 500 ml
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €6,72 per l -
Vendor:MIL MILVedelseep arganõliga MIL MIL, 500 ml
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €6,72 per l -
Vendor:SVELTONõudepesuvahend SVELTO Lemon, 1030 ml
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €3,26 per l