-
Sold outVendor:MARUZZELLATuunikala oliiviõlis, 160g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €21,00 per kg -
Vendor:PERUGINAMõru kakaopulber Amaro Cacao, 75g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €44,80 per kg -
Vendor:LA DROGHERIANelja hooaja pipar, 35 g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €96,00 per kg -
Vendor:MULINO BIANCOLiivaküpsised, 350g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €9,60 per kg -
Vendor:CHANTECLAIRPleki eemaldaja seep, 250g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €13,44 per kg -
Vendor:MULINO BIANCOCroutons, 280g
Regular price €3,35 EURSale price €3,35 EUR Regular priceUnit price €11,96 per kg -
UusVendor:ROSSO GARGANOTomatipüree ROSSO GARGANO Passata di Puglia, 690g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €4,70 per kg -
UusVendor:MATILDE VICENZIKüpsised mangomaitsega GRISBI Mango e Cioccolato Bianco, 112g
Jäänud on veel 1Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €28,93 per kg -
UusVendor:FORTETerve teravilja friselle FORTE Di Grano Duro, 350g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €9,26 per kg -
Vendor:FORTETäistera Altamura friselle FORTE, 350g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €9,26 per kg -
Sold outVendor:RUMMOMunapasta RUMMO Paglia E Fieno All’Uovo N°105, 250g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €12,96 per kg -
Vendor:RUMMOMunapasta RUMMO Tagliatelle All’Uovo N°132, 250g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €12,96 per kg -
Sold outVendor:RUMMOMunapasta Egg Tagliolini N°93, 250g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €12,96 per kg -
Vendor:CHIARO LUCEKlaasi- ja peeglipuhastussprei, 300 ml
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €10,80 per l -
Sold outVendor:MATILDE VICENZIBaileysi kreemitäidisega küpsised Grisbi Baileys, 112g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €28,93 per kg -
Sold outVendor:MARUZZELLASardiinid oliiviõlis, 120g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €27,00 per kg -
Vendor:MUTTITomatipüree basiilikuga Passata Basilico, 700g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €4,63 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZIPistaatsiakreemi täidisega küpsised Grisbi Pistacchio, 135g
Jäänud on veel 10Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €24,00 per kg -
Sold outVendor:LAGOVahvlid tumeda šokolaadiga Plaisir Fondente, 190g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €17,05 per kg -
Vendor:MUTTITomatikaste basiilikuga, 280g
Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €11,57 per kg -
Vendor:GRAN CEREALETäistera küpsised Frutta, 250g
Jäänud on veel 8Regular price €3,24 EURSale price €3,24 EUR Regular priceUnit price €12,96 per kg -
Vendor:BIFFIMandariinikaste juustule, 100g
Regular price €3,23 EURSale price €3,23 EUR Regular priceUnit price €32,30 per kg -
Vendor:BIFFIViigimarjakaste juustule, 100g
Regular price €3,23 EURSale price €3,23 EUR Regular priceUnit price €32,30 per kg -
Vendor:BIFFIPirnikaste juustule, 100g
Regular price €3,23 EURSale price €3,23 EUR Regular priceUnit price €32,30 per kg