-
Vendor:MULINO BIANCOGrissini classic, 300g
Regular price €3,23 EURSale price €3,23 EUR Regular priceUnit price €10,77 per kg -
Vendor:DAYGUMSuhkruvaba piparmündimaitseline närimiskumm DAYGUM Microtech
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €104,00 per kg -
UusVendor:DAYGUMSuhkruvaba piparmündimaitseline närimiskumm DAYGUM Protex
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €104,00 per kg -
UusVendor:DAYGUMSuhkruvaba närimiskumm maasikamahlaga DAYGUM Protex
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €104,00 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZIKüpsised MATILDE VICENZI Vicenzovo Bialetti Savoiardi, 200g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €15,60 per kg -
Sold outVendor:LA MOLISANATomatikaste LA MOLISANA Passata Rustica, 690g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €4,52 per kg -
Vendor:RUMMOTäistera makaronid RUMMO Mezzi Rigatoni Integrale N°51, 500g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €6,24 per kg -
Vendor:MUTTITomatiketšup MUTTI Datterini, 300g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €10,40 per kg -
UusVendor:RUMMOTäistera makaronid RUMMO Spaghetti Integrali N°3, 500g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €6,24 per kg -
Sold outVendor:MUTTIPitsa tomatikaste MUTTI Aromatica, 400g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €7,80 per kg -
Sold outVendor:GAROFALOPasta GAROFALO Mafalde N°10-1, 500g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €6,24 per kg -
Sold outVendor:NOSTROMOSardellid oliiviõlis NOSTROMO Sardine Olio di Oliva, 120g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €26,00 per kg -
Vendor:BONOMELLIPuuviljatee BONOMELLI Mela e Mirtillo, 12 tk.
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €0,26 per item -
UusVendor:BONOMELLIPuuviljatee BONOMELLI Ananas e Pesca, 12 tk.
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €0,26 per item -
Vendor:LADY VENEZIANäomask avokaado ekstraktidega LADY VENEZIA Avocuddle
Jäänud on veel 9Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €48,00 per l -
Vendor:FELCE AZZURRAMandle seep BIO FELCE AZZURRA, 125g
Jäänud on veel 9Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €24,96 per kg -
UusVendor:AGROMONTETomatipüree AGROMONTE Passata Datterino, 520g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €6,00 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZIAmaretti küpsised MATILDE VICENZI, 175 g
Jäänud on veel 2Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €17,83 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZIKüpsised kreemitäidisega MATILDE VICENZI Millefoglie, 125 g
Jäänud on veel 2Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €24,96 per kg -
UusVendor:BONOMIAmaretti küpsised BONOMI, 200 g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €15,60 per kg -
-€0,72Vendor:DORIALiivaküpsised DORIA Bucaneve, 400 g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €7,80 per kg€3,84 EUR -
Sold outVendor:MARELLAMakaroni trühvlitega MARELLA Tagliolini Tartufo, 250 g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €12,48 per kg -
Vendor:MUTTIKaste Datterino tomatitega MUTTI Datterino, 280g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €11,14 per kg -
Sold outVendor:MATILDE VICENZIKüpsised tsitruseliste kreemiga GRISBI Dolce Vita Fresh Citrus, 112 g
Regular price €3,12 EURSale price €3,12 EUR Regular priceUnit price €27,86 per kg