-
UusVendor:MOLINO ROSSETTOPitsa segu juuretisega MOLINO ROSSETTO Pizza, 750g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €4,48 per kg -
Vendor:LORIANAVäga õhuke piadina LORIANA La Piadina, 350g
Jäänud on veel 5Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €9,60 per kg -
Vendor:ALGAKookosõli ökoloogilised seebid ALGA Sapone Ecologico, 400g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €8,40 per kg -
UusVendor:MATILDE VICENZIKihilised tainas kanoolid pistaatsikreemiga MATILDE VICENZI Millefoglie, 125g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €33,60 per kg -
Sold outVendor:PANEANGELIChantilly kreem PANEANGELI Crema Chantilly, 80 g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €42,00 per kg -
-€0,48Vendor:DORIASmilšu küpsised ilma lisatud suhkruta DORIA Bucaneve, 263 g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €12,78 per kg€3,84 EUR -
Vendor:PANEANGELIVaniljekreem PANEANGELI Crema Pasticcera, 160 g
Jäänud on veel 10Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €21,00 per kg -
Sold outVendor:NOVITumeda šokolaadi 72% NOVI Fondente Nero, 100 g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €33,60 per kg -
Vendor:LA DROGHERIAKuivatatud küüslauk veskiga Aglio Frantumato, 50 g
Jäänud on veel 9Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €67,20 per kg -
-€0,60Vendor:FRATELLI CONTORNOSitsiilia artišoki baasil suupiste Carciofina, 200 g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €16,80 per kg€3,96 EUR -
Vendor:LADY VENEZIANiisutav kätekreem LADY VENEZIA Portofino, 65 ml
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €51,69 per l -
Vendor:LADY VENEZIANiisutav kätekreem LADY VENEZIA Sorrento, 65 ml
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €51,69 per l -
Vendor:LADY VENEZIANiisutav kätekreem LADY VENEZIA Amalfi, 65 ml
Jäänud on veel 2Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €51,69 per l -
Sold outVendor:PERUGINATume šokolaad 70% PERUGINA, 85 g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €39,53 per kg -
UusVendor:FONZIESMaisikrõpsud juustumaitsega FONZIES, 100 g
Jäänud on veel 5Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €33,60 per kg -
-€0,60Vendor:ANTIKALWC geel ANTIKAL Fresh, 750 ml
Jäänud on veel 10Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €4,48 per l€3,96 EUR -
Vendor:SVELTONõudepesuvahend SVELTO Limone Verde, 450 ml
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €7,47 per l -
Vendor:SVELTONõudepesuvahend SVELTO Menta e Bergamotto, 450 ml
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €7,47 per l -
Vendor:SAN CARLOKartulikrõpsud SAN CARLO Lime e Pepe Rosa, 150g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €22,40 per kg -
Sold outVendor:FRATELLI CONTORNOSitsiilia eelroog paprika baasil, 200g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €16,80 per kg -
Sold outVendor:LADY VENEZIARahustav ja siluv jalakreem, 150 ml
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €22,40 per l -
Vendor:BONOMELLIKummeli lahustuv tee mee ja apelsiniga, 16 tk.
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €0,21 per item -
Vendor:LAGOVahvlid Plaisir Latte, 200g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €16,80 per kg -
Vendor:BALCONIBiskviitrullid pistaatsiakreemiga, 222g
Regular price €3,36 EURSale price €3,36 EUR Regular priceUnit price €15,14 per kg